پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب آیین خاکسپاری

کتاب آیین خاکسپاری
براساس رویدادی واقعی

نسخه الکترونیک کتاب آیین خاکسپاری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب آیین خاکسپاری

آنان گفتند من باید بمیرم. گفتند نفس کسانی را بریده‌ام و اکنون بر آن‌هاست تا نفس مرا ببرند. می‌پندارم همه‌ی ما زبانه‌های درخشان شمع هستیم که در میان تاریکی و زوزه‌ی باد سوسو می‌زنیم و من در خاموشی اتاق، آوای گام‌هایی را می‌شنوم؛ آوای گام‌های شومی که به‌سوی من می‌آیند تا خاموشم کنند و زندگی‌ام را نهفته در ابرهای خاکستری دود، بر ‌باد دهند. من در هوا و شب ناپدید خواهم شد. آن‌ها همه‌ی ما را یک‌به‌یک خاموش خواهند کرد تا هنگامی‌که تنها روشنایی خودشان بر جای بماند و بتوانند خویش را در آن روشنایی ببینند. من آن‌گاه کجا خواهم بود؟ گاهی می‌پندارم دوباره آن را، کشتزار را که در تاریکی می‌سوخت، می‌بینم. گاهی سینه‌ام از سرمای آن زمستان به درد آمده و گمان می‌کنم بازتاب زبانه‌های آتش در اقیانوس ناآشنا را می‌بینم؛ اقیانوس ناآشنایی که روشنایی‌ها بر پهنه‌ی آن چشمک می‌زنند. در آن شب، دمی بود که به ‌پشت سر خویش نگریستم؛ برگشتم تا آتش را تماشا کنم و اکنون اگر زبان بر پوست کشم، هنوز می‌توانم شوریِ عرق ترس را بر آن حس کنم؛... و آن دود را. هیچ‌گاه تا این اندازه سرد نبود. آوای گام‌ها را می‌شنوم.

ادامه...

مشخصات کتاب آیین خاکسپاری

بخشی از کتاب آیین خاکسپاری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب آیین خاکسپاری

عالی بود👍
در ۲ سال پیش توسط saeid ( | )
ترجمه رو پسندیدم واقعا روانی و گیرایی جملات و کلمات خوب بودند ، داستانی غمگین از تنهایی آدمها در سالهای دور و نوع کار و زندگیشون که خیلی جالب و خواندنی بود .
در ۲ سال پیش توسط نسرین کیوان بهجو ( | )
خود کتاب رو خریدم عالی بود سبک روایت زندگى آگنس
در ۲ سال پیش توسط raha ( | )