فیدیبو نماینده قانونی انتشارات بصیرت و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
Loading

چند لحظه ...
کتاب آواتار

کتاب آواتار
نگاهی علمی به فیلم علمی- تخیلی آواتار

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب آواتار

اواتار در بیان این داستان باستانی ما را به دنیایی دیگر می‌برد و ما را در برابر سرنوشت ممکن خود و آینده‌ای ترسناک روی زمین قرار می‌دهد. از سوی دیگر ما را با برخی از بحران‌های اخلاقی انسان معاصر رودررو می‌کند و در نهایت ما را با بزرگ‌ترین پرسش‌های تاریخی که نوع و نژاد ما با آن مواجه بوده‌اند رودرو می‌سازد. برای طی این مسیر اما کامرون و همکارانش از وادی علم گذر می‌کنند. اواتار به جرأت یکی از دقیق‌ترین فیلم‌های علمی دنیای فیلم‌های علمی تخیلی است. اگرچه آنچه بر پرده نمایش داده می‌شود از چشم‌اندازهای روز ما بسیار دور است، اما تقریباً هیچ چیزی بدون دلیل و بی‌توضیح در فیلم وجود ندارد و تقریباً همه آنچه بر پرده می‌بینید براساس روایتی امکان منطقی و علمی وجود داشتن دارد.

ادامه...

مشخصات کتاب آواتار

بخشی از کتاب آواتار

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره

در خریدش شک نکنید. واقعیات بسیار تکان دهنده به همراه ترجمه بسیار خوب.
در ۳ سال پیش توسط Meh...all ( | )
این کتابو نه فقط عاشقای فیلم که عاشقای علم باید بخونن. همه‌ی دوست‌داران دانش. نحوه‌ی نزدیک شدن نویسنده به موضوع مورد بحث که شبیه نزدیک شدن جیمز کامرون به موضوع فیلمه؛ به شدت علمی، درست و جذاب در عین حال آموزنده و هوشمندانه‌ست. ترجمه‌س عالی پوریا ناظمی هم یکی از دیگه از نکات مثبت کتابه.
در ۶ ماه پیش توسط galile ( | )
بسیار عالی
در ۳ سال پیش توسط پری ناز ( | )