فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سمفونی مردگان

نسخه الکترونیک کتاب سمفونی مردگان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف bahar97 این کتاب را با 40٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
«قبل از هرچیز باید گفت که سمفونی مردگان یک شاهکار است»
هفته‌نامه دی ولت. سویس/
ساعت آقای درستکار بیش از سی سال است که از کار افتاده؛ در ساعت پنج و نیم بعدازظهر تیرماه سال ۱۳۲۵. ساعت سردر کلیسا سال‌ها سال‌ها پیش از کار افتاده بود و ساعت اورهان را مردی با خود برده است؛ اما زمان همچنان می‌گردد و ویرانی به بار می‌آورد.
سمفونی مردگان، رمان بسیار ستوده شدۀ عباس معروفی حکایت شوربختی مردمانی است که مرگی مدام را بر دوش می‌کشند و در جنون ادامه می‌یابند، در وصف این رمان بسیار نوشته‌اند و بسیار خواهند نوشت؛ و با این همه پرسش برخاسته از این متن تا همیشه برپاست؛ پرسشی که پاسخ در خلوت تک‌تک مخاطبان را می‌طلبد:
کدام یک از ما آیدینی پیش رو نداشته است، روح هنرمندی که به کسوت سوجی دیوانه‌اش درآورده‌ایم، به قتلگاهش برده‌ایم و با این همه او را جسته‌ایم و تنها و تنها در ذهن او زنده مانده‌ایم. کدام یک از ما؟

دانلود کتاب سمفونی مردگان در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بعضی از داستان ها ( البته اگه کمی آشنایی با شرایط زمانی و محیطی اون داستان داشته باشین) چنان ایجاد همزاد پنداری انسان رو برانگیخته میکنه که انگار شما در هر شخصیت و هر سطری قسمتی از خاطرات و تحلیل های خودتون رو به صورت زنده میبینین. علاوه بر محشر بودن داستان صفحیه زیبایی از اون تاریخ مشخص و رویداد های اون زمانه رو به انسان میده
در 2 هفته پیش توسط hoo...var
با سلام و تشکر از شما کتاب بسیار شیوا و جذاب است. بهترین درسی که میشود از این داستان گرفت، اهمیت نقش پدر در خانواده است.
در 2 هفته پیش توسط امیر هوشنگ صحیحی
چی میشه دم عیدی پاشم ببینم کتابای انتشارات باژ رو گذاشتین؟ چی میشه خدایی؟ همشونم در خواست دادم. همشونو. دیگه ببینم چیکار میکنین...
در 2 هفته پیش توسط سحر گلفشان
لطفا کتاب جزء از کل رو بزارید خیلی طرفدار داره ولی مثل اینکه فیدیبو اصلا گوشش بدهکار نیست بزار جونم منتظریم!
در 2 هفته پیش توسط هادی خضرپور
عااااااالی
در 2 هفته پیش توسط زهره جمشیدی