در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۴,۰۰۰ تومان
8.00 $

درباره کتاب

نویسندگان کتاب استراتژی اقیانوس آبی معتقدند به جای ورود به رقابت خونین در اقیانوس سرخ باید وارد فضای بازار نامحدود اقیانوس‌های آبی شد و دست به خلق تقاضا زد، بازاری که در آن قواعد بازی مشخص نشده است و فرصت برای سودآوری و رشد بسیار وجود دارد. اما هنگامی که شرکتی اقیانوسی آبی خلق می‌کند و نتایج عملکرد قدرتمند آن شناخته می شود، دیر یا زود تقلیدکنندگان در افق ظاهر می‌شوند. عبارت کمک! اقیانوس من دارد سرخ می‌شود معرف احساسی است که بسیاری از مدیران مکررا بیان می کنند.
اما چگونه می‌توانیم با این دشواری دست وپنجه نرم کنیم؟ در هر صنعت یا بخش اقتصادی که باشیم باز هم می‌توانیم با تکیه بر آموزه‌ها، ابزارها و چارچوب‌های استراتژی اقیانوس آبی با این مسئله روبرو شویم و از آنها عبور کنیم.این استراتژی به ما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانیم خودمان را از اقیانوس سرخ رقابت خونین برهانیم و به بازاری بی‌رقابت در اقیانوس آبی وارد شویم که مشخصه آن تقاضای جدید و رشد سودآور و پرتوان است.
درک فرآیند بازسازی اقیانوس آبی در تضمین آن اهمیتی کلیدی دارد، بقایی که نشان می‌دهد اقیانوس آبی خلقی یکباره نیست بلکه فرایندی تکرارشدنی و نهادینه شده در داخل سازمان است.

نظرات کاربران

این کتاب رو باید به عنوان یکی از هندبوک های اساسی و اصلی برای هر کسی که به نوعی با تجارت، کارآفرینی، بازاریابی و فروش و تولید و ... در ارتباط است دونست. به شدت توصیه میکنم خوندنش رو خلق بازارهای نو لزوماً به معنی تغییر کلی در ساختارها نیست، گاهی با تغییرات جزیی میشه بازارهای بکر و جدیدی بر پایه خلق ارزش جدید و بهتر بر اساس سرویس بهتر به مشتری خلق کرد. این یک چرخه ی متناوب است. نه یک بار که بارها بخونید و لذت ببرید. ممنون فیدیبو از این کتاب
در 4 هفته پیش توسط امیرحسین علم باز
کتاب خوبیست ممنون
در 2 ماه پیش توسط علی جان
محشره این کتاب
در 3 ماه پیش توسط محمدحسین عرب عامری
بی نظیره این کتاب
در 3 ماه پیش توسط محمدحسین عرب عامری
آقای فیدیبو،کتاب ایده آلی مستدام و سایر کتابهای انتشارات آریانا قلم رو هم زحمت میکشید اضافه کنید؟
در 7 ماه پیش توسط علیمحمد افتخاری