۷,۰۰۰ تومان
4.50 $

درباره کتاب

آیا تاکنون اشخاص موفقی را تحسین کرده‌اید که به نظر می‌رسد آنچه را می‌خواهند در اختیار دارند؟ این اشخاص را می‌بینید که در جلسات تجاری و در مهمانیهای اجتماعی با اطمینان خاطر و اعتماد به نفس بالا حرف می‌زنند. اینها کسانی هستند که بهترین مشاغل را از آن خود کرده‌اند، بهترین همسران را دارند، دوستان ناب دارند و حسابهای بانکی‌شان پر از پول است.
اما تند نروید و به عجله قضاوت نکنید! بسیاری از آنها از شما باهوش‌تر و بااستعدادتر نیستند. از شما بیشتر درس نخوانده‌اند. حتی جذاب‌تر از شما هم نیستند. با این حساب موضوع از چه قرار است؟ بعضیها می‌گویند آنها این ویژگیها را به ارث برده‌اند و یا خیلی ساده از بخت و اقبال بلند بهره دارند. چه بهتر که این اشخاص دوباره فکر کنند. علت موفقیت این اشخاص این است که در روابط خود با سایر انسانها از مهارتهای بیشتری برخوردارند.
اما ترفند و راهکار آنها کدام است؟ در این کتاب شما را با انواعی از این راهکارها آشنا می‌کنیم. می‌توانید با استفاده از آنها به کمال برسید و به آنچه در زندگی می‌خواهید دست یابید.

نظرات کاربران

خوب بود پشیمون نشدم از خوندنش
در 2 هفته پیش توسط mba...i73
کتاب خوبیه پیشنهاد میکنم حتما از راهنماییهاش استفاده کنید
در 2 هفته پیش توسط hos...ari
کتاب واقعا تاثیر گذار و به درد بخور ...خشک و خسته کننده هم نیست. مثال هایی داره که باعث میشه مفهوم رو به راحتی بفهمید...حتما بخونید!
در 1 ماه پیش توسط sar...aad
فقط نمونه ی این کتاب نشان دهنده ی یک کتاب بی نظیر و به قول معروف بدرد بخور است. خیلی از کتاب ها جذابیت و سادگی چندانی ندارند. ولی این کتاب به زبان نسبتا ساده، فن ارتباط و بیان را آموزش می دهد. حتما برای این کتاب پول دهید و این اثر رو بخوانید تا زندگی بهتری داشته باشید. ممنون.
در 2 ماه پیش توسط امیرحسام خردادی
کتاب بسیار خوب و روان که راهکار میده بهتون واقعا پیشنهاد میکنم.
در 2 ماه پیش توسط moh...hie