فیدیبو نماینده قانونی ذهن‌آویز و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چگونه با هرکسی صحبت کنیم: ۹۲ راهکار ساده برای رسیدن به موفقیت بزرگ در روابط

نسخه الکترونیک کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم: ۹۲ راهکار ساده برای رسیدن به موفقیت بزرگ در روابط به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

آیا تاکنون اشخاص موفقی را تحسین کرده‌اید که به نظر می‌رسد آنچه را می‌خواهند در اختیار دارند؟ این اشخاص را می‌بینید که در جلسات تجاری و در مهمانیهای اجتماعی با اطمینان خاطر و اعتماد به نفس بالا حرف می‌زنند. اینها کسانی هستند که بهترین مشاغل را از آن خود کرده‌اند، بهترین همسران را دارند، دوستان ناب دارند و حسابهای بانکی‌شان پر از پول است.
اما تند نروید و به عجله قضاوت نکنید! بسیاری از آنها از شما باهوش‌تر و بااستعدادتر نیستند. از شما بیشتر درس نخوانده‌اند. حتی جذاب‌تر از شما هم نیستند. با این حساب موضوع از چه قرار است؟ بعضیها می‌گویند آنها این ویژگیها را به ارث برده‌اند و یا خیلی ساده از بخت و اقبال بلند بهره دارند. چه بهتر که این اشخاص دوباره فکر کنند. علت موفقیت این اشخاص این است که در روابط خود با سایر انسانها از مهارتهای بیشتری برخوردارند.
اما ترفند و راهکار آنها کدام است؟ در این کتاب شما را با انواعی از این راهکارها آشنا می‌کنیم. می‌توانید با استفاده از آنها به کمال برسید و به آنچه در زندگی می‌خواهید دست یابید.

دانلود کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم: ۹۲ راهکار ساده برای رسیدن به موفقیت بزرگ در روابط در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

من خوشم نیومد
در 2 روز پیش توسط lil...144
خیلی کتاب خوبی بود اطلاعاتش خیلی به درد بخوره دوسش داشتم و توصیه میکنم بخونید من کتاب رو خیلی دوست دارم و بااینکه کتابهای زیادی گرفتم که بخونم میخام دوباره این کتاب رو بخونم
در 3 روز پیش توسط fama madani
نیمه نخست کتاب عام تر وهمه پسندتره ولی نیمه دوم بیشتربرای روئسا نوشته شده،این کتاب بیشتربرای صاحبان هتل،شرکت،کارخانه،بازاریابها،منشی ها،تاجران ،صاحبان بنگاه املاک وکسانی که روابط اجتماعی زیادی دارندنوشته شده تامردم عادی،درزمینه روابط عاشقانه کتاب فوت وفن های عاشقی ومردان مریخی وزنان ونوسی پیشنهادمیشه،درکل کتاب خوبیه ونکات آموزنده خوبی درایجادارتباط وتاثیربردیگران داره،باسپاس ازفیدیبو
در 1 هفته پیش توسط mobin j
ممنون از شما به خاطر این کتاب های خوب
در 2 هفته پیش توسط hosein barsalany
از کتابای که شروع کنی نمیشه زمین گذاشتش...ولی ترجمه بعضی جاها گنگه و منظور نویسنده رو نمیشه متوجه شد
در 2 هفته پیش توسط مریم رضایی