در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.
۴,۲۵۰ تومان
3.12 $

درباره کتاب

چه هنرجوی موسیقی باشید چه علاقه‌مند آن، تئوری موسیقی For Dummies پر است از مطالبی درباره‌ی نت‌خوانی، نت‌نویسی و درک موسیقی که حتما به دردتان خواهند خورد. همچنین این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا ملودی‌ها، هارمونی‌ها، آکوردها و آهنگ‌های خلاقانه‌ی خاص خودتان را بنویسید و تنظیم کنید. از نام کم و بیش هراسناک تئوری موسیقی نترسید، با تئوری موسیقی For Dummies درک این هنر می‌شود مثل آب خوردن!
ریتم‌تان را پیدا کنید – راز و رمز ریتم را درک کنید و ببینید که این جزء پایه‌ی موسیقی چگونه می‌تواند نوازنده‌ها را از فرش به عرش ببرد.
داستان نت‌ها – از این راهنمای ساده استفاده کنید تا بتوانید به راختی نت‌خوانی، نت‌نویسی،توالی آکوردها و کادانس موسیقیایی را فرا بگیرید.
شروع کنید به نواختن – از موسیقی کلاسیک گرفته تا بلوز و پاپ، ببینید چطور ‌می‌توانید از دانش و خلاقیت‌تان برای نوازندگی استفاده کنید.

نظرات کاربران

کسی اگه میخواد فایل صوتی این کتاب رو دانلود کنه می‌تونه از لینک زیر استفاده کنه. http://www.dummies.com/book-extras/music-theory-dummies-۳rd-edition-resource-center/
در 1 روز پیش توسط rez...oli
بسیار. عالی
در 2 ماه پیش توسط kei...and
خوب نوشته . خوشت میاد از خوندنش . فقط حیف که پی دی افه
در 2 ماه پیش توسط بهداد عبادی نژاد
میشه راهی برای تهیه سی دی ش هم بگید؟؟؟
در 8 ماه پیش توسط bej...315
متاسفانه برای کامل از کتاب احتیاج به سی دی صوتی هست لطفا فایل دانلود قسمت صوتی کتاب را در انتهای فایل پی دی اف بگذارید تا خریداران قانونی کتاب دچار خسران نشوند .
در 10 ماه پیش توسط مهدی محمدزاده