فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نیستان و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

نامیرا

نسخه الکترونیک کتاب نامیرا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

برنده جایزه جلال
برنده جایزه کتاب سال
پرفروش‌ترین رمان ایرانی با موضوع عاشورا
کتاب «نامیرا» نوشته صادق کرمیار ( -۱۳۳۸) نویسنده و فیلم‌نامه نویس تهرانی است.
از او تا کنون آثار مختلفی منتشر شده که رمان «نامیرا»‌ مشهورترین آنهاست.
داستان این کتاب در مورد دختر و پسری جوان از اهالی کوفه است که به دور از منفعت طلبی‌های روز افزون مردم کوفه به دنبال حقیقت هستند. اما در میان رفتارهای متناقض سرداران بزرگ کوفه، بین حمایت از امام حسین (ع) و یا وفاداری به یزید سرگردانند.
بیان نامیرا روان و به زبان امروزی است به طوری که صمیمیتی را ایجاد کرده که مخاطب را به خود جذب می‌کند.

دانلود کتاب نامیرا در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

نامیرا پیرامون حال و هوای کوفه بین زمان ارسال نامه‌های کوفیان برای دعوت‌ از امام حسین و رسیدن ایشان به کوفه می‌گذرد و سیر وقایع را از دید چند شخصیت مختلف و به صورت داستانی و مکالمه بین این شخصیت‌ها روایت می‌کند.  به صورت کلی به نظرم کتاب خیلی خوب و روانی بود و نحوه نگارشش را خیلی دوست داشتم. البته  اوایل کتاب کمی به نظرم ریتم یک مقدار کند بود و از طرفی کمی هم سردرگمی برایم داشت چون نمی‌دانستم وقایعی که ذکر می‌شود چقدر بر اساس منابع تاریخی است و چقدرش بر اساس نگرش ادبی نویسنده هر چند که به نظرم خبری از اغراق در کتاب نبود. ولی هر چه جلوتر رفت بر ریتم آن و جذابیتش برایم افزوده شد. پایان کتاب را هم دوست داشتم. و البته از جمله نکاتی که در حین خواندن کتاب برایم جالب و البته اعصاب خرد کن بود این بود که چطور شخصیت و رفتار برخی از «قهرمانان کتاب» به دلایل مختلف تغییر کرد و آن که در ابتدا در صف اول بود در انتهای کتاب در صف اول مقابله با دعوت‌شدگان و دوستان خود بود و حتی کشتن بستگان خود. هر چند گویا این رسم تاریخ است و بارها خودش را تکرار کرده است...
در 1 روز پیش توسط sal...oot
عالی و کمیاب!
در 2 روز پیش توسط سپیده صفری
عاااالی
در 3 هفته پیش توسط مهدی
فوق العاده.... داخل فصل اخرش ادم دیوانه وار حس عجیبی پیدا میکند.
در 3 هفته پیش توسط sob...ziz
زیبا بود
در 1 ماه پیش توسط رضا ح/م