فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

تسلی بخشی‌های فلسفه

نسخه الکترونیک کتاب تسلی بخشی‌های فلسفه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب «تسلی‌بخش‌های فلسفه» نوشته آلن دوباتن، نویسنده فیلسوف و مجری ساکن بریتانیا است.
او در کتاب‌هایش موضوعات روزمره را به روشی فلسفی بررسی می‌کند.
دو باتن در این کتاب می کوشد تا با استناد به آثار شش فیلسوف بزرگ راه حل هایی برای مشکلات روزمره خوانندگان ارائه کند.
مخاطبان با خواندن این کتاب از سقراط می‌آموزندکه عدم محبوبیت را نباید نادیده انگاشت. سنکا به آنها کمک می‌کند تا بر احساس یاس و ناامیدی‌شان غلبه کنند. و اپیکور چاره بی‌پولی‌ها و مشکلات مالی را پیش روی‌شان می‌گذارد.
مونتنی راهنمای مناسبی برای درمان ناکارآمد‌های است؛ عشاق دل‌شکسته می‌توانند با خواندن آثار شوپنهاور تسلی خاطر یابند؛ و کسانی که در زندگی با سختی‌های زیادی روبرو هستند با نیچه همذات پنداری خواهند کرد. تسلی بخشی‌های فلسفه یکی از آخرین آثار آلن دوباتن است که تاکنون بیش از دویست هزار نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته است.

دانلود کتاب تسلی بخشی‌های فلسفه در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

حتما بخونید، کتاب عالیه، من نسخه چاپی روخوندم. واقعا ارزش خوندن داره...
در 1 هفته پیش توسط lili shirin
نویسنده در این کتاب شش فیلسوف(سقراط،اپیکور،سنکا،مونتنی،شوپنهاور،نیچه) را به توالی تاریخی انتخاب کرده و زندگی آنها را دستمایه قرارداده تا این موضوع را بررسی کند که فلسفه در مواجهه با مشکلاتِ زیرچگونه میتواند به انسان کمک کرده یا او را تسلی دهد:عدم محبوبیت,بی پولی,ناکامی,ناتوانی و نابسندگی,قلبِ شکسته, سختیهای زندگی. چه بسا خود این فیلسوفان برای مواجهه با این مشکلات به فلسفه روی آورده و هر یک فلسفه خود را بنا نهاده باشند. "در حالیکه در مدیترانه شنا می کرد،غذای پخته شده با روغن زیتون به جای کره می خورد،هوای گرم تنفس می کرد و مونتنی و استاندال می خواند("این مسائل پیش پا افتاده_غذا،مکان،آب و هوا،سرگرمی و تفریح،کل مغلطه خودخواهی_فراسوی هر مفهومی،از آنچه تاکنون با اهمیت تلقی شده مهمتر است")به تدریج فلسفه درد و لذت،و همراه با آن،دیدگاهش را درباره سختی تغییر داد...در نامه ای به کوزیما واگنر در اواخر ۱۸۷۶ تغییر بینش خود را به طور رسمی اعلام کرد:"...مخالفت با تعالیم شوپنهاور؟تقریبا درباره تمام قضایای کلی با او مخالفم."یکی از آن قضایا این بود که،چون رضایت خاطر توهم است،خردمندان باید خود را وقف پرهیز از درد کنند نه طلب لذت،و به توصیه شوپنهاور،"در اتاق عایق شده کوچکی" در آرامش زندگی کنند_نصیحتی که اکنون به نظر نیچه هم بزدلانه بود و هم غیر واقعی،و او را شگفت زده می کرد.همانطور که چند سال بعد به لحن تحقیرآمیزی گفت این کار تلاشی سرسختانه بود برای "پنهان ماندن در جنگلها،مثل گوزنی خجالتی".پس نه با پرهیز از درد بلکه با تشخیص نقش آن به عنوان مرحله ای اجتناب ناپذیر و طبیعی برای دستیابی به هرچیز خوبی،رضایت خاطر حاصل می شود." متن کتاب روانه و از نظر من اصلا تصوری که از کتابهای پیچیده فلسفی هست در مورد این کتاب نباید داشت و از این نظر نگرانی نداره و اگر کسی این کتاب را حتی تورقی هم بکنه فکر کنم با من از این نظر موافق باشه.در نهایت اگر کسی علاقه به فلسفه داشته باشه و حتی بخواد در این زمینه شروع کنه,از این نظر هم این کتاب پیشنهاد خوبیه. https://instagram.com/_u/gh.sad
در 3 هفته پیش توسط gh.sad
عالیه کتاب...ارزش چندبار خوندن داره
در 1 ماه پیش توسط عرفان مقرون
کتاب خوبیه برای کسانی که میخوان یه دید کلی از فلسفه و فیلسوفهایی که تو کتاب در موردشون صحبت میشه پیدا کنن. جالبیه کتاب اینه که نظرات این فلاسفه رو که شاید درکشون زمانیکه کتابهاشونو میخونید یکم سخته، به زبون ساده و حتی کاربردش در زندگی رو خیلی روان توضیح داده. میشه یه جورایی اسم دیگه کتابو "فلسفه کاربردی" گذاشت.
در 1 ماه پیش توسط سامان آسیایی
@maktob_nagd کلوپ نقد کتاب
در 1 ماه پیش توسط not...vas