در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۸,۰۰۰ تومان
5.00 $

درباره کتاب

تنگو کتابش را بیرون آورد و با صدایی واضح و قابل شنیدن شروع کرد و داستان را به‌آرامی خواند و در این میان دو سه بار هم برای تجدید نفس توقف کرد. هر بار که خواندن را متوقف می‌کرد نگاهی به پدرش می‌انداخت اما هیچ واکنش متمایزی در صورت پدرش مشاهده نمی‌کرد. آیا از داستان لذت می‌برد؟ نمی‌توانست تشخیص بدهد.
پس از به پایان رساندن داستان، پدرش پرسید: «این شهر گربه‌ها تلویزیون هم داره؟»
«داستان تو آلمان دهه‌ی سی نوشته شده. اون موقع هنوز تلویزیون نداشتن اما رادیو چرا.»
پدرش که انگار با خودش حرف می‌زد پرسید: «گربه‌ها شهر رو ساختن یا آدم‌ها قبل از اینکه گربه‌ها برای زندگی به اونجا بیان شهر رو ساخته بودن؟»

نظرات کاربران

یه سری داستان بدون پایان مشخص ! تا آخر کتاب انتظار کامل شدن و یا تلاقی و ارتباط این داستانها باهم ولی...
در 1 ماه پیش توسط ava..._73
مدت کوتاهی است که فیدیبو را شناختم و یک سری کتاب رایگان و یک سری را خریداری کردم و خوندم، به نظرم شهر گربه ها چالش برانگیزترین و جذاب ترین کتاب این مجموعه بود. مجموعه چند داستان که برش کوتاهی از زندگی یک سری آدم هستند، ماجراهایی که جذابیتشان خواننده را همراه خودش می کشه و مدام انتظار داری نویسنده به عقب برگرده و تکلیف قهرمانان کتاب را برات روشن کنه، یا این که انتهای کتاب یک جوری با هم تلاقی داشته باشند. به نظر من عالی بود.
در 1 ماه پیش توسط مهدیه فرجودیان
میشه کتابهای دیگه ی موراکامی هم اضافه کنید؟ ممنون
در 1 ماه پیش توسط Annapetrovna
خود این داستان کوتاه قسمتی است از کتاب ۱Q۸۴ موراکامی
در 2 ماه پیش توسط P D
دوسش داشتم واقعا. بهترین کتاب موراکامی تا الان واسه ی من سوکورو تازاکی بوده،اما فضای این کتاب هم واسم ملموس و دوست داشتنی بود. امیدوارم فیدیبو هم موراکامی هاشو تکمیل کنه، مثلن جنگل نروژی یا... ترجمه های خوبشو هم بیار لطفن.
در 5 ماه پیش توسط نازنین بنایی