در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۰,۰۰۰ تومان
6.00 $

درباره کتاب

این کتاب اثر دیگری از جوجو مویز نویسنده کتاب‌‌های پرفروش «من پیش از تو» و «پس از تو» است.
این کتاب نیز مانند دو کتاب دیگر او به لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز راه یافته و مورد توجه بسیاری از مخاطبان واقع شده است.
در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:
«یک زن همیشه‌خوش‌بین بعلاوه یک غریبه‌ی شکست‌خورده «جس توماس» زنی با دو شغل و دو بچه، از پس هزینه‌های زندگی خود و فرزندانش برنمی‌آید و هیچ‌وقت پول کافی ندارد. با پوشیدن دمپایی لاانگشتی به استقبال بهار می‌رود و وقتی روزگار زمینش می‌زند، نهایت تلاشش را می‌کند دوباره روی پا بایستد. با این همه، مشکلاتی وجود دارند که خودش به تنهایی از عهدۀ آنها برنمی‌آید.
«اد نیکلاس» مرد موفقی که دچار بدبیاری می‌شود و با یک اشتباه همه‌چیزش را می‌بازد. حالا تلاش می‌کند زندگیش را دوباره از نو بسازد.
مرد نمی‌خواهد به کسی کمک کند و زن نمی‌خواهد کسی به او کمک کند، اما آیا این دو می‌توانند در کنار هم به جایی برسند؟»

نظرات کاربران

فضا سازی خوبی داره اما یکم کسل کنندس داستانش کلا زندگی یه نظافتچی رو دنبال میکنه ک خیلی هم واقعی به نظر میاد کتاب تاثیر گذاری نبود یه رمان معمولی
در 21 ساعت پیش توسط zah..._kh
کتاب بدی نیست، به یکبار خوندن می ارزه، داستان قابل پیشبینی و یک جاهایی کشدار و حوصله سر بر می شه. در کل متن روان و ترجمه قابل قبول کتاب نقطه قوتش محسوب می شه.
در 22 ساعت پیش توسط یاسمن فرح زاد
هنر جوجو مویز این است که در جای جای نوشته انسان را در برابر حقیقی ترین و عریان ترین جنبه های روحی انسان قرار می دهد و خودت را در کاراکتر داستان می یابی. خارق العاده بود. لذت بردم.
در 4 روز پیش توسط سروناز پاک نیا
بنظرم عالی بود من همیشه دوفصل از اول وفصل اخر رمان میخوندم ولی این کتاب فرق میکرد انقدر جذاب بود واصلا حوصله سر بر نبود برام از اول تا اخرش با اشتیاق خوندم
در 6 روز پیش توسط الهه مسینه
یکی از بهترین کتابایی که خوندم بود من تا حالا سمت رمان نرفته بودم ولی الان خوشحالم که رفتم سمتش حتما پیشنهاد میکنم به همه داستانش کلیشه ایه ولی بسیار قشنگ توصیف شده
در 2 هفته پیش توسط عطا شاکری