در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۴,۹۰۰ تومان
3.45 $

درباره کتاب

آیا به دنبال کسب موفقیت هستید؟
می‌خواهید موفق‌تر از امروز باشید؟
حتی موفق‌تر از آن‌که تا به حال تصورش را هم نکرده بودید؟
موضوع کتاب همین است.

تصمیمات شما سرنوشت‌تان را رقم می‎زنند. سرنوشت، چیزی است که خودتان آن را می‎سازید. تصمیمات کوچک روزانه‌تان، شما را به‌سمت زندگی‌ای که به دنبالش هستید یا به‌سمت فاجعه سوق می‌دهد.همین تصمیمات کوچک، زندگی ما را شکل می‌دهند. کافیست تنها دو میلی‌متر از مسیر حرکت‌تان خارج شوید، آن وقت مسیر زندگی‌تان به‌کلی تغییر خواهد کرد. چیزی که به‌ظاهر خیلی کوچک به نظر می‌رسید، حال می‌تواند تبدیل به اشتباهی بزرگ شود.
همان‌طور که دو میلی‌متر اشتباه محاسباتی باعث می‌شود به کل دچار تغییر مسیر در زندگی‎تان شوید، تنها دو میلی‌متر تصحیح مسیر می‌تواند شما را به مقصد برساند. نکته مهم، پیدا کردن یک طرح و برنامه است؛ یک راهنما و نقشه که به شما نشان دهد مقصد کجاست؛ نقشه‌ای که به شما نشان دهد چگونه به آن‌جا برسید و چگونه در مسیر باقی بمانید.
این کتاب، همان نقشه جامع و ملموس است. اجازه دهید این کتاب، انتظارات شما را تغییر دهد، فرضیات قبلی شما را پاک کند، حس کنجکاوی‌تان را بر‌انگیزد و به زندگی شما ارزش دهد.

نظرات کاربران

این کتاب عالی بود . خوندنش حتمااا اثر مثبتی در زندگیتون میگذاره ولی میزان این اثر به خودتون بستگی داره ...
در 57 دقیقه پیش توسط shabnam alizadeh
عاااااااالی...کتابی فوق العاده ساده و روان ودر عین حال هدفمند .ادما از دگرگونیو چه کنم چه کنم نجات میده..... زندگکی به سرعت میگذرد و سرشار از عواملی است که حواس شما را از موضوع اصلی پرت میکند اکر میخواهید پیشرفت موثر داشته باشید این کتاب را سرسری نخوانید..ببلعید?
در 6 روز پیش توسط فریده آقادادی
بسیار خوب
در 1 هفته پیش توسط سجاد محمودیان
این کتاب دقیقا همون چیزیه که انتظار داری از زبون مشاورها بشنوی ،قدم به قدم دقیق و واضح بهت توضیح میده چطوری میتونی موفق شی و هدفتو پیدا کنی ، مدتها بود همچین کتاب خوبی نخونده بودم که اینقدر عمیق و موشکافانه راهنماییم کنه ب
در 2 هفته پیش توسط saina sainted
این کتاب یکی از بهترین کتابهایی هست که تا به حال خوندم. و با خودم میگم ای کاش زودتر با این کتاب آشنا شده بودم. بی اغراق میگم برای اولین بار بود که کارام رو زود انجام میدادم تا بیام پای این کتاب بشینم و از خوندنش عمیقا لذت میبردم. به حدی که نسخه ی صوتی اش رو هم از جای دیگه دانلود کردم تا وقتی دارم یه کار غیر تمرکزی انجام میدم بازم گوشش بدم و تصمیم دارم نسخه چاپی اش رو هم بگیرم. این کتاب فوق العاده اس.
در 2 هفته پیش توسط sm_...oli