در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۳,۴۳۰ تومان
2.71 $

درباره کتاب

آیا به دنبال کسب موفقیت هستید؟
می‌خواهید موفق‌تر از امروز باشید؟
حتی موفق‌تر از آن‌که تا به حال تصورش را هم نکرده بودید؟
موضوع کتاب همین است.

تصمیمات شما سرنوشت‌تان را رقم می‎زنند. سرنوشت، چیزی است که خودتان آن را می‎سازید. تصمیمات کوچک روزانه‌تان، شما را به‌سمت زندگی‌ای که به دنبالش هستید یا به‌سمت فاجعه سوق می‌دهد.همین تصمیمات کوچک، زندگی ما را شکل می‌دهند. کافیست تنها دو میلی‌متر از مسیر حرکت‌تان خارج شوید، آن وقت مسیر زندگی‌تان به‌کلی تغییر خواهد کرد. چیزی که به‌ظاهر خیلی کوچک به نظر می‌رسید، حال می‌تواند تبدیل به اشتباهی بزرگ شود.
همان‌طور که دو میلی‌متر اشتباه محاسباتی باعث می‌شود به کل دچار تغییر مسیر در زندگی‎تان شوید، تنها دو میلی‌متر تصحیح مسیر می‌تواند شما را به مقصد برساند. نکته مهم، پیدا کردن یک طرح و برنامه است؛ یک راهنما و نقشه که به شما نشان دهد مقصد کجاست؛ نقشه‌ای که به شما نشان دهد چگونه به آن‌جا برسید و چگونه در مسیر باقی بمانید.
این کتاب، همان نقشه جامع و ملموس است. اجازه دهید این کتاب، انتظارات شما را تغییر دهد، فرضیات قبلی شما را پاک کند، حس کنجکاوی‌تان را بر‌انگیزد و به زندگی شما ارزش دهد.

نظرات کاربران

عالی بود...واقعا برای برنامه ریزی زندگی، خیلی کاربردیه
در 1 هفته پیش توسط مهاجر
کتاب فوق العاده ست... توش حرفی از تغییر یکشبه و وعده وعیدهای فراواقعی در مورد موفقیت زده نشده اما در عوض نکات و تجربیاتی رو با مخاطب در میون میذاره که واقعا عمل و توجه به اونها میتونه زندگی هر آدمی رو زیرو رو کنه... من کتاب و تازه تموم کردم و به نظرم رسید که ای کاش تو مدرسه هامونم جای کتابای درسی صدمن یه غاز همچین مطالبی تدریس میشد. به شما دوست عزیز هم که در این لحظه مشغول مطالعه نظرات هستی و لابد در تردیدی برای خرید کتاب باید بگم بخر اگر مرد عمل و تشنه موفقیتی و اگر اونقدر جسارت داری که قبول کنی اگر تا بدین لحظه اتفاقات خوبی که انتظار داشتی تو زندگی برات نیفتاده فقط و فقطططط مسئولیتش بر گردن خودت بوده و بس. و اگر نه... ازون دسته آدمایی هستی که برای توجیه شکستها ابزار انگشت نشانت به سمت دیگران رو موهبتی میدونی برای فرار از زیر بار عذاب وجدان خودت نخر این کتاب رو... داداشم، آبجی گلم هزینه نکن
در 1 هفته پیش توسط kaz...ner
شاهکاره این کتاب
در 3 هفته پیش توسط m.s...neh
به نظرم به جای اینکه کتابای مختلف روانشناسی بخونید میتونید فقط اینو بخونید و بهش عمل کنین واقعاااااا عالیه لذت بردم ????????????????
در 4 هفته پیش توسط Sjm...i36
سلام من الان این کتاب رو خریدم اما ۵۰٪ مبلغ بهم برگردونده نشد؟؟؟
در 4 هفته پیش توسط shs...hi6