کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نسل نواندیش و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اثر مرکب: چندبرابر کردن موفقیت شما یک قدم ساده در یک زمان

نسخه الکترونیک کتاب اثر مرکب: چندبرابر کردن موفقیت شما یک قدم ساده در یک زمان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

آیا به دنبال کسب موفقیت هستید؟
می‌خواهید موفق‌تر از امروز باشید؟
حتی موفق‌تر از آن‌که تا به حال تصورش را هم نکرده بودید؟
موضوع کتاب همین است.

تصمیمات شما سرنوشت‌تان را رقم می‎زنند. سرنوشت، چیزی است که خودتان آن را می‎سازید. تصمیمات کوچک روزانه‌تان، شما را به‌سمت زندگی‌ای که به دنبالش هستید یا به‌سمت فاجعه سوق می‌دهد.همین تصمیمات کوچک، زندگی ما را شکل می‌دهند. کافیست تنها دو میلی‌متر از مسیر حرکت‌تان خارج شوید، آن وقت مسیر زندگی‌تان به‌کلی تغییر خواهد کرد. چیزی که به‌ظاهر خیلی کوچک به نظر می‌رسید، حال می‌تواند تبدیل به اشتباهی بزرگ شود.
همان‌طور که دو میلی‌متر اشتباه محاسباتی باعث می‌شود به کل دچار تغییر مسیر در زندگی‎تان شوید، تنها دو میلی‌متر تصحیح مسیر می‌تواند شما را به مقصد برساند. نکته مهم، پیدا کردن یک طرح و برنامه است؛ یک راهنما و نقشه که به شما نشان دهد مقصد کجاست؛ نقشه‌ای که به شما نشان دهد چگونه به آن‌جا برسید و چگونه در مسیر باقی بمانید.
این کتاب، همان نقشه جامع و ملموس است. اجازه دهید این کتاب، انتظارات شما را تغییر دهد، فرضیات قبلی شما را پاک کند، حس کنجکاوی‌تان را بر‌انگیزد و به زندگی شما ارزش دهد.

  • دسته بندی: مدیریت
  • ناشر: انتشارات نسل نواندیش - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.48 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۴۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب اثر مرکب: چندبرابر کردن موفقیت شما یک قدم ساده در یک زمان در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

برتری خفیف رو هم بخونید
در 6 روز پیش توسط امیر پارسا
دوستان اگر واقع بین بخوایم باشیم، تمام ۲۰۰ صفحه این کتاب فقط و فقط داره میگه در طول زمان کم، انتظار این رو نداشته باش تغییر بزرگی ببینی، باید مداوم و پیوسته هدفت رو ادامه بدی و خسته نشی. همین... . من نسخه چاپیش رو خریدم. هر فصل رو میخوندم، میگفتم شاید نکته اصلی در فصل بعد باشه، اما تمام فصل ها همین رو میگه. فصل های اول که تماما داره میگه فلانی گفته اثر مرکب فلانه تعریف و تمجید و ... . من با توجه به نظرات اینجا، فکر میکردم چه تغییر بزرگی بعد خوندن این کتاب قرار هست اتفاق بیفته، اما آقای هاردی میتونستن یه جمله بگن نه یک کتاب برای گفتن یک جمله بنویسن! رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
در 1 هفته پیش توسط میلاد
به نظرم نسخه نمونه برای اینکه من بفهمم دارم چه کتابی رو میخرم نه اینکه نویسندش کی بوده و چیکار کرده
در 2 هفته پیش توسط www...002
به نظر من خوب نیست راهکاراش مثلا میگه عادت کن کمتر پولاتو خرج کن ولی اینجوری پولدار شدن لذتی نداره به نظر من راحت خرج کردن و لارج بودن خودش کمک میکنه به بیشتر داشتن این یه اصله تو کائنات
در 2 ماه پیش توسط eli...d11
عالی هست
در 2 ماه پیش توسط امیرحمزه کابلی