در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۴,۹۰۰ تومان
2.22 $

درباره کتاب

آیا به دنبال کسب موفقیت هستید؟
می‌خواهید موفق‌تر از امروز باشید؟
حتی موفق‌تر از آن‌که تا به حال تصورش را هم نکرده بودید؟
موضوع کتاب همین است.

تصمیمات شما سرنوشت‌تان را رقم می‎زنند. سرنوشت، چیزی است که خودتان آن را می‎سازید. تصمیمات کوچک روزانه‌تان، شما را به‌سمت زندگی‌ای که به دنبالش هستید یا به‌سمت فاجعه سوق می‌دهد.همین تصمیمات کوچک، زندگی ما را شکل می‌دهند. کافیست تنها دو میلی‌متر از مسیر حرکت‌تان خارج شوید، آن وقت مسیر زندگی‌تان به‌کلی تغییر خواهد کرد. چیزی که به‌ظاهر خیلی کوچک به نظر می‌رسید، حال می‌تواند تبدیل به اشتباهی بزرگ شود.
همان‌طور که دو میلی‌متر اشتباه محاسباتی باعث می‌شود به کل دچار تغییر مسیر در زندگی‎تان شوید، تنها دو میلی‌متر تصحیح مسیر می‌تواند شما را به مقصد برساند. نکته مهم، پیدا کردن یک طرح و برنامه است؛ یک راهنما و نقشه که به شما نشان دهد مقصد کجاست؛ نقشه‌ای که به شما نشان دهد چگونه به آن‌جا برسید و چگونه در مسیر باقی بمانید.
این کتاب، همان نقشه جامع و ملموس است. اجازه دهید این کتاب، انتظارات شما را تغییر دهد، فرضیات قبلی شما را پاک کند، حس کنجکاوی‌تان را بر‌انگیزد و به زندگی شما ارزش دهد.

نظرات کاربران

بهترین اثر از دارن هاردی
در 7 ساعت پیش توسط جواد ایزدشناس
کتاب خوبیه ولی اگه واقعا قصدتون خریده برتری خفیف خدایی عالیه هردوتاشون رو خوندم ولی انصافا برتری خفیف یه چیز دیگست
در 18 ساعت پیش توسط sha...094
عالی بود....
در 1 روز پیش توسط yaser noroozi
بهترین کتابی که تو این دسته خوندم ترجمه نسل نواندیش خیلی عالی بود و کتاب چاپی فونت خوب و با کیفیت چاپ شده بود
در 2 روز پیش توسط haj....mm
سلام. کتاب روخوندم واقعا کتاب خوب و درعین حال عملی و قابل اجراست و همونطور که تو کتاب توضیح داده برای پیشرفت های بزرگ فقط لازم است که هرچند کوچک ولی شروع کنی و ثابت قدم بمانی
در 3 روز پیش توسط امجد سیفی لاله