۴,۹۰۰ تومان
3.45 $

درباره کتاب

آیا به دنبال کسب موفقیت هستید؟
می‌خواهید موفق‌تر از امروز باشید؟
حتی موفق‌تر از آن‌که تا به حال تصورش را هم نکرده بودید؟
موضوع کتاب همین است.

تصمیمات شما سرنوشت‌تان را رقم می‎زنند. سرنوشت، چیزی است که خودتان آن را می‎سازید. تصمیمات کوچک روزانه‌تان، شما را به‌سمت زندگی‌ای که به دنبالش هستید یا به‌سمت فاجعه سوق می‌دهد.همین تصمیمات کوچک، زندگی ما را شکل می‌دهند. کافیست تنها دو میلی‌متر از مسیر حرکت‌تان خارج شوید، آن وقت مسیر زندگی‌تان به‌کلی تغییر خواهد کرد. چیزی که به‌ظاهر خیلی کوچک به نظر می‌رسید، حال می‌تواند تبدیل به اشتباهی بزرگ شود.
همان‌طور که دو میلی‌متر اشتباه محاسباتی باعث می‌شود به کل دچار تغییر مسیر در زندگی‎تان شوید، تنها دو میلی‌متر تصحیح مسیر می‌تواند شما را به مقصد برساند. نکته مهم، پیدا کردن یک طرح و برنامه است؛ یک راهنما و نقشه که به شما نشان دهد مقصد کجاست؛ نقشه‌ای که به شما نشان دهد چگونه به آن‌جا برسید و چگونه در مسیر باقی بمانید.
این کتاب، همان نقشه جامع و ملموس است. اجازه دهید این کتاب، انتظارات شما را تغییر دهد، فرضیات قبلی شما را پاک کند، حس کنجکاوی‌تان را بر‌انگیزد و به زندگی شما ارزش دهد.

نظرات کاربران

عالی
در 2 هفته پیش توسط معصومه ن
این خیلی بهتر از برتری خفیف کتابش
در 3 هفته پیش توسط Farah Gh
سلام. خواندن این کتاب ضرری ندارد و از نخواندنش بهتر است. ولی آنقدر که در نظرها تعریف شده بود نیست و بسیار شبیه کتاب برتری خفیف است.
در 3 هفته پیش توسط unn...394
زمانی که کتاب پُرفروش #اثر_مرکب رو ترجمه کردم (که حالا در چاپ بیستم هست)، یک شب که توی سایت آمازون سرگرم خوندن کامنت‌های مردم بودم، یک کامنت منفی نظرم رو به خودش جلب کرد. نویسنده‌ی اون کامنت نوشته بود، اگر کتاب #برتری_خفیف رو بخونید، #اثر_مرکب رو فراموش می‌کنید! اما من می‌گم اگر #اثر_مرکب رو خوندید، بدونید که کتاب #برتری_خفیف شما رو به کمال می‌رسونه و درک شما از #اثر_مرکب رو به یه سطح کاملاً جدید و بالاتر می‌بره. این کتاب با ترجمه‌ی خودم #لطیف_احمدپور و دوست عزیزم #میلاد_حیدری از #انتشارات_ققنوس چاپ شده و هم اکنون یکی از پُرفروش‌ترین کتاب‌های بازاره (در کم‌تر از ۳ ماه به چاپ دوم رسید). روی سایت فیدیبو به آدرس www.fidibo.com/book/۶۵۳۵ می‌تونید کامنت‌های جالب و درخور توجه خوانندگان رو مطالعه کنید. پیشنهاد می‌کنم لذت ورق زدن و مطالعه‌ی این کتاب فوق‌العاده رو از دست ندید. این کتاب در یک کلمه: بی‌نظیره...
در 4 هفته پیش توسط lat...oor
تو این بازار آشفته ی کتاب های موفقیت فردی که غالبا یه سری مطالب یکسان رو با بیان متفاوت و رنگ و لعاب فریبنده، به خورد مردم جویایِ موفقیت میدن و در حالی که با کت وشلوار اتو کشیده،از روی جلد کتاب به شما لبخند میزنن، جیبتونو خالی میکنن،این کتاب حساب خودشو از بقیه جدا میکنه...جز معدود کتاباییه که خیلی جامع و در عین حال ساده و کاربردی شما رو راهنمایی میکنه و گولتون نمیزنه!حتما تمریناشو اجرا کنید...
در 4 هفته پیش توسط soh...nia