فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نسل نواندیش و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اثر مرکب: چندبرابر کردن موفقیت شما یک قدم ساده در یک زمان

نسخه الکترونیک کتاب اثر مرکب: چندبرابر کردن موفقیت شما یک قدم ساده در یک زمان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

آیا به دنبال کسب موفقیت هستید؟
می‌خواهید موفق‌تر از امروز باشید؟
حتی موفق‌تر از آن‌که تا به حال تصورش را هم نکرده بودید؟
موضوع کتاب همین است.

تصمیمات شما سرنوشت‌تان را رقم می‎زنند. سرنوشت، چیزی است که خودتان آن را می‎سازید. تصمیمات کوچک روزانه‌تان، شما را به‌سمت زندگی‌ای که به دنبالش هستید یا به‌سمت فاجعه سوق می‌دهد.همین تصمیمات کوچک، زندگی ما را شکل می‌دهند. کافیست تنها دو میلی‌متر از مسیر حرکت‌تان خارج شوید، آن وقت مسیر زندگی‌تان به‌کلی تغییر خواهد کرد. چیزی که به‌ظاهر خیلی کوچک به نظر می‌رسید، حال می‌تواند تبدیل به اشتباهی بزرگ شود.
همان‌طور که دو میلی‌متر اشتباه محاسباتی باعث می‌شود به کل دچار تغییر مسیر در زندگی‎تان شوید، تنها دو میلی‌متر تصحیح مسیر می‌تواند شما را به مقصد برساند. نکته مهم، پیدا کردن یک طرح و برنامه است؛ یک راهنما و نقشه که به شما نشان دهد مقصد کجاست؛ نقشه‌ای که به شما نشان دهد چگونه به آن‌جا برسید و چگونه در مسیر باقی بمانید.
این کتاب، همان نقشه جامع و ملموس است. اجازه دهید این کتاب، انتظارات شما را تغییر دهد، فرضیات قبلی شما را پاک کند، حس کنجکاوی‌تان را بر‌انگیزد و به زندگی شما ارزش دهد.

  • دسته بندی: مدیریت
  • ناشر: انتشارات نسل نواندیش - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.48 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۴۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب اثر مرکب: چندبرابر کردن موفقیت شما یک قدم ساده در یک زمان در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

جالب بود
در 2 روز پیش توسط ali...i80
کتاب فوق العاده خوبیه و ارزش هدیه دادن به دوستانی که برای موفقیت ارزش قایل هستن خیلی مناسبه. خیلی جامع و کامل با بیان ساده روش رسیدن به هر هدفی رو بیان کرده. ترجمه خوب و روانی هم داره
در 3 روز پیش توسط الهام مولوی
اموزش نزول هستش
در 5 روز پیش توسط ali...ist
من این کتاب رو خریدم چرا باز نمیشه ک بخونمش...!!!!!!!این دیگه یعنی چی
در 5 روز پیش توسط rey...731
یه چیزی که درموردکتابهای موفقیت وخودیاری هست اینه که بعد۲تاکتاب مطالب همش تکراری میشه،حالافرق نمیکنه نویسندش کیوساکی،تریسی یاهاردی باشه،بنظرم کتاب رازراندابرن همه ی اینهاروشامل میشه ولازم به خوندن کتابهای دیگه نیست،درابتدای کتاب اثرمرکب تحسینات بیشماری دربارش نوشته بود ولی اینهم مثل کتابهای دیگه تکرارقبلیاست ومطلب جذابی نداره ۲نکته درمورد این جورکتابهاهست: ۱_بیشتربرای غربی ها ومردم جوامع غربی نوشته شده وروشهایی که اونجابه موفقیت میرسین بااینجاتفاوت بسیاری داره ۲_مردم دراینجاسطح سوادوطرزفکرشون پایین ترازمردم اونجاست واگه چیزی ازاین کتابهایادگرفتین پیش خودتون نگه دارین بهتره وگرنه مسخره میشین حالایاازروحسادت یاازجهل ونادانی خلاصه این کتاب اینه که آهسته ولی پیوسته حرکت کنین ،موفق باشید
در 1 ماه پیش توسط mobin j