۴,۹۰۰ تومان
3.45 $

درباره کتاب

آیا به دنبال کسب موفقیت هستید؟
می‌خواهید موفق‌تر از امروز باشید؟
حتی موفق‌تر از آن‌که تا به حال تصورش را هم نکرده بودید؟
موضوع کتاب همین است.

تصمیمات شما سرنوشت‌تان را رقم می‎زنند. سرنوشت، چیزی است که خودتان آن را می‎سازید. تصمیمات کوچک روزانه‌تان، شما را به‌سمت زندگی‌ای که به دنبالش هستید یا به‌سمت فاجعه سوق می‌دهد.همین تصمیمات کوچک، زندگی ما را شکل می‌دهند. کافیست تنها دو میلی‌متر از مسیر حرکت‌تان خارج شوید، آن وقت مسیر زندگی‌تان به‌کلی تغییر خواهد کرد. چیزی که به‌ظاهر خیلی کوچک به نظر می‌رسید، حال می‌تواند تبدیل به اشتباهی بزرگ شود.
همان‌طور که دو میلی‌متر اشتباه محاسباتی باعث می‌شود به کل دچار تغییر مسیر در زندگی‎تان شوید، تنها دو میلی‌متر تصحیح مسیر می‌تواند شما را به مقصد برساند. نکته مهم، پیدا کردن یک طرح و برنامه است؛ یک راهنما و نقشه که به شما نشان دهد مقصد کجاست؛ نقشه‌ای که به شما نشان دهد چگونه به آن‌جا برسید و چگونه در مسیر باقی بمانید.
این کتاب، همان نقشه جامع و ملموس است. اجازه دهید این کتاب، انتظارات شما را تغییر دهد، فرضیات قبلی شما را پاک کند، حس کنجکاوی‌تان را بر‌انگیزد و به زندگی شما ارزش دهد.

نظرات کاربران

این کتاب فوق العادست و دارن هاردی هم یک انسان فوق العاده. بهترین تکنیک ها و روش ها برای پشت کار و ثبات قدم توی این کتاب جادویی بیان شدند. خوندنش رو ب همه ی دوستانم پیشنهاد میکنممممم
در 2 هفته پیش توسط سید آرمان حسینی نسب
تخفیف نمیدین شب عید
در 2 هفته پیش توسط حسین سلطانی
عالیه!
در 3 هفته پیش توسط nin...zab
عاااالیه به شرط عمل ما
در 3 هفته پیش توسط did...ein
مریم ۰۰۵۸ بالاخره خریدمش.خوشبختانه حتی از برتری خفیف هم بهتر بود چون بطور دقیق گفته چکار کنیم.فقط اگه جایی از کتاب کسل کننده بود حوصله کنید و تا آخر بخونیدش. بینظیره
در 3 هفته پیش توسط مریم دشتی