۵,۹۵۰ تومان
5.25 $

درباره کتاب

اُوه پنجاه و نه سال دارد. اتومبیلش ساب است. با انگشت اشاره طوری به کسانی اشاره می‌کند که ازشان خوشش نمی‌آید که انگار آن‌ها دزد هستند و انگشت اشاره اُوه چراغ‌قوه پلیس! جلوی پیشخان مغازه‌ای ایستاده که صاحبان اتومبیل‌های ژاپنی می‌آیند تا کابل‌های سفیدرنگ بخرند. اُوه مدتی کمک‌فروشنده را نگاه می‌کند. سپس جعبه نه‌چندان بزرگ و سفید را جلوی صورتش تکان می‌دهد.
می‌پرسد: «خب! ببینم، این یکی از همون اوپَد هاس؟»
فروشنده که مرد جوان ریقونه‌ای است با تردید نگاهش می‌کند. معلوم است دارد سعی می‌کند جلوی خودش را بگیرد تا جعبه را بلافاصله از دست اُوه نقاپد.
«بله، درسته، آی‌پد. ولی خیلی خوب می‌شه اگه این‌جوری تکونش ندین...»
اُوه طوری جعبه را نگاه می‌کند که انگار نمی‌شود بهش اطمینان کرد. انگار جعبه یک وسپاسوار با شلوار ورزشی باشد که همین حالا به اُوه گفته «آهای رفیق» و سعی دارد یک ساعت مچی بهش قالب کند.
«آها! پس کامپیوتره؟»
فروشنده با سر تأیید می‌کند. سپس راجع به عکس‌العملش فکر می‌کند و سرش را به علامت منفی تکان می‌دهد.
«آره... یا، بله، خب، آی‌پده. بعضی‌ها بهش می‌گن تبلت، بعضی‌ها هم بهش می‌گن رایانه لوحی. آدم می‌تونه با دیدگاه‌های مختلف بهش نگاه کنه...»

نظرات کاربران

اگه توو یه کلمه بخوام نظرم رو راجع به این کتاب بگم باید بگم «معمولی»بود،شاید انتظارم از این کتاب با تعریفهایی که شنیده بودم زیاد بود،ولی خب فضای خانوادگی و بوی زندگی یی که از کتاب به مشامم رسید رو دوست داشتم
در 4 روز پیش توسط a_sh 6972
فقط میتونم بگم عالییییی بود...لذت زندگی با عشق رو میشد توش حس کرد
در 1 هفته پیش توسط fat...995
عالی بود. من خیلی لذت بردم. مرسی
در 1 هفته پیش توسط ملینه مارکاریان
یکی از نکات قشنگش اینه که اوه و همسرش،همدیگرو همونطور که بودن دوس داشتن و دیگر هیچ...
در 1 هفته پیش توسط nil...i70
بد نبود
در 2 هفته پیش توسط سامان