در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۸,۵۰۰ تومان
5.25 $

درباره کتاب

اُوه پنجاه و نه سال دارد. اتومبیلش ساب است. با انگشت اشاره طوری به کسانی اشاره می‌کند که ازشان خوشش نمی‌آید که انگار آن‌ها دزد هستند و انگشت اشاره اُوه چراغ‌قوه پلیس! جلوی پیشخان مغازه‌ای ایستاده که صاحبان اتومبیل‌های ژاپنی می‌آیند تا کابل‌های سفیدرنگ بخرند. اُوه مدتی کمک‌فروشنده را نگاه می‌کند. سپس جعبه نه‌چندان بزرگ و سفید را جلوی صورتش تکان می‌دهد.
می‌پرسد: «خب! ببینم، این یکی از همون اوپَد هاس؟»
فروشنده که مرد جوان ریقونه‌ای است با تردید نگاهش می‌کند. معلوم است دارد سعی می‌کند جلوی خودش را بگیرد تا جعبه را بلافاصله از دست اُوه نقاپد.
«بله، درسته، آی‌پد. ولی خیلی خوب می‌شه اگه این‌جوری تکونش ندین...»
اُوه طوری جعبه را نگاه می‌کند که انگار نمی‌شود بهش اطمینان کرد. انگار جعبه یک وسپاسوار با شلوار ورزشی باشد که همین حالا به اُوه گفته «آهای رفیق» و سعی دارد یک ساعت مچی بهش قالب کند.
«آها! پس کامپیوتره؟»
فروشنده با سر تأیید می‌کند. سپس راجع به عکس‌العملش فکر می‌کند و سرش را به علامت منفی تکان می‌دهد.
«آره... یا، بله، خب، آی‌پده. بعضی‌ها بهش می‌گن تبلت، بعضی‌ها هم بهش می‌گن رایانه لوحی. آدم می‌تونه با دیدگاه‌های مختلف بهش نگاه کنه...»

نظرات کاربران

این کتاب عالیه .ترکیب خیلی خیلی جالبی از طنز و غمگینی و شادی و عشق و علاقه هست . هیچ وقت از خوندنش خسته نمیشید.اول های کتاب کمی بی حسه اما رفته رفته خیلی احساسی میشه .
در 9 ساعت پیش توسط امین رستمی
کتابی خوب، روان و دلنشین... هرچند اعتقاد دارم همه ی کتاب ها ارزش یکبار خواندن را دارند اما این کتاب ارزشش خیلی بیشتر بود...
در 2 روز پیش توسط pja...ari
رمانهای زیبا را تو بخش رایگان بزارید
در 4 روز پیش توسط mar...990
لذت بردم. من همیشه وقتی کتاب هایی میخونم که برام لذت بخشه دلم نمیخواد تموم شن و اخر کتاب قلبم میگیره مثل جدا شدن از یکی از عزیزانت میمونه وقتی خبر فوتش رو میشنوی...
در 5 روز پیش توسط han...neh
بی نظیر و تاثیرگذار
در 5 روز پیش توسط محمد جواد حصاری