در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۸,۵۰۰ تومان
5.25 $

درباره کتاب

اُوه پنجاه و نه سال دارد. اتومبیلش ساب است. با انگشت اشاره طوری به کسانی اشاره می‌کند که ازشان خوشش نمی‌آید که انگار آن‌ها دزد هستند و انگشت اشاره اُوه چراغ‌قوه پلیس! جلوی پیشخان مغازه‌ای ایستاده که صاحبان اتومبیل‌های ژاپنی می‌آیند تا کابل‌های سفیدرنگ بخرند. اُوه مدتی کمک‌فروشنده را نگاه می‌کند. سپس جعبه نه‌چندان بزرگ و سفید را جلوی صورتش تکان می‌دهد.
می‌پرسد: «خب! ببینم، این یکی از همون اوپَد هاس؟»
فروشنده که مرد جوان ریقونه‌ای است با تردید نگاهش می‌کند. معلوم است دارد سعی می‌کند جلوی خودش را بگیرد تا جعبه را بلافاصله از دست اُوه نقاپد.
«بله، درسته، آی‌پد. ولی خیلی خوب می‌شه اگه این‌جوری تکونش ندین...»
اُوه طوری جعبه را نگاه می‌کند که انگار نمی‌شود بهش اطمینان کرد. انگار جعبه یک وسپاسوار با شلوار ورزشی باشد که همین حالا به اُوه گفته «آهای رفیق» و سعی دارد یک ساعت مچی بهش قالب کند.
«آها! پس کامپیوتره؟»
فروشنده با سر تأیید می‌کند. سپس راجع به عکس‌العملش فکر می‌کند و سرش را به علامت منفی تکان می‌دهد.
«آره... یا، بله، خب، آی‌پده. بعضی‌ها بهش می‌گن تبلت، بعضی‌ها هم بهش می‌گن رایانه لوحی. آدم می‌تونه با دیدگاه‌های مختلف بهش نگاه کنه...»

نظرات کاربران

بهترین کتاب زندگیم
در 19 ساعت پیش توسط s.d...gan
چقد خوبه این کتاب. مگه میشه؟ توصیه میکنم بخونین تنها مشکلش اینه ترجمه عالی نیست ولی خوب دلچسبه. متنش عالیه اوه هم ک ب یاد موندنی شد تو ذهن من. شما رو نمیدونم
در 2 روز پیش توسط ami...213
این اولین کلمه ایه که بعد از تموم کردن کتاب به ذهنم رسید. تنهایی یک پبرمرد تنها افتاده رو به زیبایی به تصویر میکشه. داستان کتاب خیلی جاها شما رو به گریه کردن و خندیدن وامیداره. و البته زیبایی با هم بودن و دور هم بودن رو و البته قشنگی زندگی رو خیلی بجا دوباره به یادمون میندازه.
در 2 روز پیش توسط حمزه ولدبیگی
اصلامن وجذب نکرد....اصلا رمان جذابی نبود
در 5 روز پیش توسط مونا بیگی
خیلی کتاب متفاوتیه .اوه شخصیت جالبی داره و کتاب ،طنز باحالی هم داشت و مفاهیم اخلاقی و عقاید جالب اوه که بین متن اومده قشنگترش کرده. باوجود اینکه روند خوندنم کنده اما توی این کتاب میشه حتی با روند کند هم خوندش و فهمیدش.
در 7 روز پیش توسط bahar karimi