فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

جستارهایی در باب عشق

نسخه الکترونیک کتاب جستارهایی در باب عشق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

الیاس کانتی می‌گوید: «دیدن ورای آدم‌ها آسان است، ولی ما را به‌جایی نمی‌رساند.» به عبارت دیگر چه آسان و چه بی‌فایده در افراد عیب می‌یابیم. آیا وقتی عاشق می‌شویم بعضا به این دلیل نیست که، حتی به بهای کوری خودمان در این فرایند و آن لحظه خواستیم، دیدن ورای آدم‌ها را نفی کنیم؟ اگر بدبینی و عشق دو گزینه متقابل باشند، آیا عاشق شدن ما به این دلیل نیست که می‌خواهیم از موضع ضعف بدبینی، نجات یابیم؟ آیا در هر عشق «در نگاه اول» نوعی گزافه‌پردازی نسبت به خصوصیات معشوق وجود ندارد؟ نوعی گزافه‌پردازی که ما را از منفی‌نگری معمول‌مان منفک می‌کند و تمرکز و نیرویمان را معطوف کسی می‌کند که چنان باورش داریم که هرگز حتی خود را چنین باور نداشتیم.

  • دسته بندی: فلسفه
  • ناشر: نشر نیلوفر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.55 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۲۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب جستارهایی در باب عشق در فیدیبو

۱۵۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۵۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتابی است که متن سنگینی دارد و حتی گاهی برای بهتر فهمیدن کلمات و جملات باید از لغت نامه استفاده کنید ولی در کل کتابی است پر مفهوم و معنا و از این کتاب های رمان گونه نیست که بخوای بخونی و رد بشی، به نظرم باید تامل کنی روی تک تک جملات و مخصوصا قسمت پایانی کتاب. ولی اگر برای اولین بار است که می خواهید سراغ کتاب به این شیوه بیاید و در این سبک نوشته نخوندید، خریداری نکنید.
در 2 روز پیش توسط محمدرضا
موضوع کتاب بسیار جالب و جذاب است ، تحلیل متفاوت و منطقی از عشق. اماترجمه بسیار ضعیف این کتاب کمی از جذابیت های آن کم کرده،
در 2 هفته پیش توسط زهرا خسروی
کتاب بسیار ارزشمندیه و شمایی کلی از نظریه‌های موجود در موضوع عشق رو از سقراط گرفته تا مکتب‌های فکری مثل مارکسیسم، با ذکر مثال‌های محسوس کوچک شرح می‌ده، اما این نسخه یه ایراد بزرگ داره و اون هم ترجمه کتابه که هیچ روحی نداره و فقط به آوردن معادل‌های کلمات و عبارات اکتفا کرده. لطفا اگر ترجمه بهتری از این کتاب وجود داره، معرفی کنید.
در 3 هفته پیش توسط osk...350
کتاب عمیقى بود بعد از مدت ها ، دوباره باید برگرم بهش باید فصل به فصلش رو اروم دوره کرد چون مطمئنا با هر بار خوندن خیلى چیزها و نکات بیشترى میشه یاد گرفت .. من این کتاب رو٩٠ ٪؜ فلسفه و روانشناسى میدونم تا رمان .
در 3 هفته پیش توسط nes...zan
ترجمه کتاب خیلی بده...من خریدمش ولی اصلا جذاب نیست ترجمه اش
در 4 هفته پیش توسط sal...ane