۵,۰۰۰ تومان
3.50 $

درباره کتاب

به کمک شیوه‌ی کنترل ذهن سیلوا، در سطح عمیقی از آگاهی فرو خواهید رفت و می‌توانید ذهن خود را با تمرین به مرحله‌ای برسانید که هدایت و کنترل بسیاری از وقایع زندگی را در دست بگیرید. در این روش از تصور و تصویرسازی ذهنی همراه با گفت‌وگوی درونی که در حاصل کار بسیار مؤثر است، استفاده می‌شود. با تمرین مداوم در این روش، نتایج حاصله روزبه‌روز شگفت‌آورتر و به شکل نامحدودی تکامل یافته می‌شود.
این کتاب، کتابی معمولی نیست و با مطالعه‌ی آن ابتدا با شیوه‌های ساده‌ی مراقبه آشنا می‌شوید و پس از یادگیری این شیوه‌ها، خیلی راحت قادر به انجام کارهایی خواهید شد که از نظر دیگران اموری
خارق‌العاده و باور نکردنی هستند.

نظرات کاربران

کتاب خوبیه این ؟؟؟
در 1 ماه پیش توسط m.h...777
عالی وکم نظیر
در 2 ماه پیش توسط hav....mp
مرسی فیدیبو.باور کن تو عمرم از کتاب و کتابخوانی بدم می اومد.ولی الان عاشقه کتابهاتم و تاثیرشونا به زیبایی در زندگیم میبینم.
در 2 ماه پیش توسط alireza m
ترجمه ی انجام شده خیلی خیلی بد هست . اصلا حس ادامه ی کتاب رو از آدم میگیره . انگار دادید گوگل ترنسلیت و بعد کپی کردید تو فایل PDF . مثلا این تیکه از قسمتی از کتابه : " شما می آموزید به سطح آلفا، یعنی مرحله ای مراقبه ای آگاهی بروید . برآنچه گفته شده تسلط یابید آماده بودید ."
در 3 ماه پیش توسط عباس نیک زاد
به نظر من کاربردی نیست. بدون کلاس و حضور نمیشه ازش نتیجه گرفت. حداقل من نتونستم نتیجه بگیرم. اگر کسی نتیجه گرفته لطفا بگه چطوری
در 3 ماه پیش توسط عطیه صالحی