کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر روزگار و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

صد سال تنهایی

نسخه الکترونیک کتاب صد سال تنهایی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب «صد سال تنهایی» نوشته گابریل خوزه گارسیا مارکز (۲۰۱۴-۱۹۲۷)، نویسنده، روزنامه‌نگار و فعال سیاسی، مشهور کلمبیایی است. او در سال ۱۹۸۲ به خاطر همین رمان برنده جایزه نوبل شد.
خلق «صد سال تنهایی» را می‌توان معرفی کننده سبک رئالیسم جادویی در جهان نامید. اثری که در عین واقع‌گرایی و واقع نمایی، عناصر شگفت انگیز دنیای اسطوره و تخیل را به عقاید خاص مردم پیوند می‌دهد و جهانی متفاوت با دنیای واقعیت یا تخیلِ محض می‌سازد.
رمان «صد سال تنهایی» در سال ۱۹۶۵ در شمارگان هشت هزار نسخه و به زبان اسپانیایی در آرژانتین به چاپ رسید که همه نسخه‌های آن در هفته اول فروخته شد. بعد از گذشت تقریباً پنج دهه از اولین چاپ این کتاب، بیش از سی میلیون جلد از آن در سراسر دنیا به فروش رفته است و به بیش از سی زبان مختلف ترجمه شده است.
داستان این کتاب روایتگر شش نسل از خانواده‌ای کولی است که محکوم به تنها زیستن هستند. خوزه آرکادیو بوئندیا و اورسولا ایگوآران، زن و شوهری هستند که همراه تنی چند از دوستانشان دهکده خود را ترک می‌کنند تا به جای جدید برسند و سپس دهکده موکوندو را بنیان می‌گذارند؛ دهکده‌ای که در ابتدا بکر و جادویی است، ولی بعد از ارتباط با سایر تمدن‌ها، عناصر خیال از آن دور می‌شود.
در بخش‌هایی از«صد سال تنهایی» می‌خوانیم:
«خوزه آرکادیو بوئندیا خسته و کوفته از بیخوابی، به کارگاه آئورلیانو رفت و از او پرسید: «امروز چه روزی است؟» آئورلیانو جواب داد: «سه شنبه». خوزه آرکادیو بوئندیا گفت: «من هم همین فکر را می کردم ولی یکمرتبه متوجه شدم که امروز هم مثل دیروز، دوشنبه است. آسمان را ببین، دیوارها را ببین، گلهای بگونیا را ببین، امروز هم دوشنبه است!»
روز پنجشنبه شش ساعت تمام چیزهای مختلف را این رو و آن رو کرد تا بلکه موفق شود فرقی با ظاهر آنها در روز پیش پیدا کند و گذشت زمان برایش ثابت شود... روز جمعه، قبل از اینکه کسی از خواب بیدار شود، بار دیگر به معاینه اشیاء پرداخت و دیگر شکی برایش باقی نماند که هنوز همانطور روز دوشنبه است».
این رمان با ترجمه‌های دیگری نیز در بازار کتاب ایران منتشر شده که مشهورترین آن ترجمه بهمن فرزانه است.

دانلود کتاب صد سال تنهایی در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

لطفا ترجمه بهمن فرزانه رو بزارید
در 3 روز پیش توسط nasib ahmadi
۱۰۰ صفحه آخر رو تو ۱ ساعت خوندم. این که یه نفر بتونه به اندازه یک کتاب مزخرف بگه بعد هم جایزه بگیره واقعا هنره. تنها نکته مثبت این کتاب آشنایی با نحوه زندگی مردم کلمبیاست که طبق آمار جهانی هم واقعا میگه مه بیش ار ۶۰ درصد مردم کلمیا نامشروع هستند و البته جنگیدن بدون هدف و فقط بر مبنای غرور همیشه منجر به شکست میشه. خب به زور چندتا نکته مثبت داشت
در 2 هفته پیش توسط رضا ح/م
خییلییییی عاااالیه مخصوصا آخر داستان. اگه کتاب خوندن رو تازه شروع کردین این کتاب رو بهتون توصیه نمیکنم چون به دلیل تشابه اسامی و سنگین بودن داستان دچار سردرگمی میشین، تا حدی که خیلیا به اواسط داستان که میرسن اونو رها میکنن چون خیلی ذهن رو درگیر میکنه و انرژی و تمرکز زیادی رو از آدم میگیره اما اگه کم نیارین و تا آخرش بخونین خستگیتون در میره چون آخرش به شششدت قشنگ تموم میشه.
در 4 هفته پیش توسط ela
به نظر من بی سر و ته ترین کتابی بود که تو زندگیم خوندم و آخرش حس کردم واقعا وقتمو تلف کردم. درک نمیکنم دلیل این همه محبوبیتش چیه...!
در 1 ماه پیش توسط یاسمین یزدانی
من اصلا اصلا نتونستم با این کتاب ارتباط برقرار کنم . کتابی پر از اسم های شبیه به هم. دل گزا... متاسفانه هر کاری کردم دوسش نذاشتم و نمیدونم چرا انقدر معروفه . ۵۰ صفحه ی آخر عطایش را به لقایش بخشیدم...
در 1 ماه پیش توسط ned...a86