کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

تربیت نوجوانان با عشق و منطق (نوجوانان خود را برای مسئولیت‌های دوران بلوغ آماده کنید)

نسخه الکترونیک کتاب تربیت نوجوانان با عشق و منطق (نوجوانان خود را برای مسئولیت‌های دوران بلوغ آماده کنید) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

ما از روش موسوم به «تربیت فرزندان با عشق و منطق» استفاده می‌کنیم. اما همانطور که با خواندن کتاب متوجه می‌شوید منظور ما از عشق این است که به فرزندانمان امکان و قدرتی بدهیم تا در زندگی تصمیم بگیرند، با اشتباهات خود زندگی کنند و کنار بیایند و پیامدها و عواقب رفتارشان را هم بپذیرند.
اما بخش دوم عبارت، یعنی «منطق»، تنها به پیامدها و عواقب توجه دارد. اغلب تصمیمات و اشتباهات پیامدهای منطقی به همراه دارد و این پیامدها وقتی با همدلی همراه باشند، همدلی کردن با مشکلات و ناراحتی‌های نوجوانان، نوجوانان را مهیا می‌سازند تا با مشکلات زندگی برخورد مؤثرتری داشته باشند.
عشق و منطق بدین معنا نیستند که تمام ارزش‌های خود را به نوجوانان انتقال بدهیم. باید شرایطی فراهم آوریم تا نوجوانان بتوانند ارزش‌های سالم خود را پیدا کنند.

دانلود کتاب تربیت نوجوانان با عشق و منطق (نوجوانان خود را برای مسئولیت‌های دوران بلوغ آماده کنید) در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران