کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سرزمین جدید (برانگیزنده‌ی اهداف زندگی‌تان)

نسخه الکترونیک کتاب سرزمین جدید (برانگیزنده‌ی اهداف زندگی‌تان) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

«سرزمین جدید» (A New Earth)، دومین کتاب اکهارت تول است که او را می‌توان در زمره‌ی عارفان غربی دانست. کتاب اول وی «قدرت اکنون» (The Power of Now) مانند این اثر، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های دهه‌ی اخیر در سراسر جهان است. مجامع کتاب، برنامه‌های تلویزیونی و کلاس‌های اینترنتی که در سایه‌ی این کتاب پدید آمده‌اند، بسیار موفق بوده‌اند. تا جایی که به زودی در امریکا یک کانال تلویزیونی به نام سرزمین جدید احداث خواهد شد.
به قول نویسنده «اگر آماده باشید»، این کتاب شما را به بیداری خواهد رساند. موضوع اثر درباره‌ی نفس بشر و چگونگی غلبه بر آن است، و بخش اعظم کتاب، نفس بد، آسیب‌دیده و توهم‌زا را توضیح می‌دهد و آن را مسبب دوری بشر از خداوند می‌داند. به‌نظر او نفس، افکار آدمی را معلق نگه می‌دارد و انسان را در زمان گذشته و آینده متمرکز می‌کند و پیوسته موجب جدایی او از زمان حال و در نهایت، از ادراک جهان هستی می‌شود. از دیدگاه اکهارت تول، مراد از زندگی، زیستن همراه با هشیاری در زمان‌ حال (اکنون) است، به شرطی که بتوان بر نَفس غلبه کرد.

دانلود کتاب سرزمین جدید (برانگیزنده‌ی اهداف زندگی‌تان) در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب زندگی در هستی کریشنا مورتی البته خیلی فلسفی من پیشنهاد میکنم کتاب اکهارت تل رو بخوانید تا کتاب کریشنا مورتی
در 8 ماه پیش توسط سید مهدی قبله
ترجمه ی آقای مسیحا برزگر با عنوان زمینی نو بینظیر است.کتاب های کریشنا مورتی را خوانده ام و قبول ندارم چون فکر میکنم مگر میشود این کتاب را عمیق و کامل خواند و بعد از آن مثل قبل زندگی کرد؟البته این ترجمه نه کامل است نل تاثیر گذاری ترجمه ی دیگر کتاب را دارد.
در 9 ماه پیش توسط zahra fattahi
به نظرم شکل کامل‌تر و بهتر این تفکر رو باید در آثار کریشنامورتی جستجو کرد. این مفاهیم ساده شده هیچ تاثیری در شناخت و تغییر آدمی نداره. شخصا مطالعه این کتاب برام لذت‌بخش نبود هرچند پیگیر تفکری ریشه‌دار در این سیر اندیشه هستم اما ترجیح می‌دم به همه دوستان پیشنهاد بدم برای درک بهتر و اصولی عملکرد ذهن اول با مکانیزم مغر و روند سازگار شدن روانی با محیط آشنا بشوند که قطعا مطالعه کتاب‌های مفید روانشناختی بسیار مفیدتر از چنین آثار سطحی و ساده نگری است. درک ماهیت هویت ذهنی در آثار کریشنامورتی بسیار عمیقتر و اصولی‌تر بررسی شده است جدای از اون مطالعه آثار کسی مانند آلن‌واتس که خود پیرو مکتب ذن و تائو بود هم بسیار مفید است هر چند ترجمه شده فارسی زیادی از او در دسترس نبست. بعد از همه این‌ها حضرت مولانا هستند که مطمئنن در سیر خودشناسی از بهترین منابع ما هستند اما متاسفانه خواندن صرف مثنوی یا دیوان شمس خیلی کاربردی به نظر نمی‌رسد.
در 11 ماه پیش توسط بهروز امامی
آیا ترجمه نشدن کامل کتاب صحت دارد ؟ متاسفانه من قبل از دانستن این موضوع کتاب را خریدم و توصیه میکنم شما این اشتباه را نکنید
در 2 سال پیش توسط ali...633
لذت خواندن کتابهای آقای اکهارت تولی (تلفظ صحیح!) را با کمتر کتابی میتوان مقایسه کرد. من از مترجم و مشاور مترجم این کتاب فقط یک سوال دارم: چرا و به چه علت ده ها (در مجموع )صفحه از این گنج گرانبها را در ترجمه نیاورده اید؟!! از هر فصلی هر چه خواسته اید ترجمه کردید! انصافا ترجمه روان است.ولی چرا یکی در میان؟!
در 2 سال پیش توسط alc...o40