کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سرگذشت ندیمه

نسخه الکترونیک کتاب سرگذشت ندیمه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

در اتاقی می‌خوابیدیم که زمانی سالن ورزش بود. روی کف چوبی لاک و الکل خورده سالن خطوط و دایره‌هایی دیده می‌شد که در گذشته برای مسابقات کشیده بودند. حلقه‌های تور بسکتبال هنوز بود، اما از خود تورها خبری نبود. دور تا دور سالن برای تماشاچی‌ها بالکن ساخته بودند. احساس می‌کردم بوی تند عرق، آمیخته به بوی شیرین آدامس و عطر دختران تماشاچیِ آن زمان در مشامم مانده است. در همین سالن مجالس رقص برپا می‌کرده‌اند. ضجه‌ای حزن‌انگیز، حلقه‌های گل کاغذی، آدمک‌های مقوایی و توپ چرخانی از آینه که گَردِ نور بر سر حضار در حالِ رقص می‌پاشید.
سالن شاهد معاشقه‌های قدیمی، تنهایی و انتظار بود، انتظار برای چیزی بی‌شکل و بی‌نام. هنوز آن اشتیاق را به خاطر دارم، اشتیاق چیزی که همواره در شرف روی دادن بود...

دانلود کتاب سرگذشت ندیمه در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

لطفا ترجمه کتاب دیگه مارگارت اتوود یعنی گریس دیگر رو که انتشارات ققنوس منتشر کرده رواینجا قرار بدید
در 2 هفته پیش توسط زهرا صادقیان
اون قدر که ازش تعریف میشه خوب نیست. ترجمه‌اش هم به نظرم چندان قوی نبود. و البته درباره‌ی پایانش هم نمیشه هیچی گفت. یه جور پایان باز بود که البته تا حدی محدود شده بود.
در 1 ماه پیش توسط محمد خ
خیلی کتاب و خوبیه و فیلمش هم هست برای ملموس بودن داستان و فضای مخوف و جو سنگینی که تو کل داستان وجود داره این حسا رو به خوبی منتقل میکند
در 2 ماه پیش توسط مهسا عرفان
چقدر شکل ایرانه
در 2 ماه پیش توسط moz...000
داستان واقعا قشنگی بود، هرچند لحن داستان یکم کسل کننده بود و برا همین برام چند بار وقفه افتاد بین خوندنش، اما داستانی که تعریف می‌کنه واقعا جالبه. شرایطی که وجود داره و توصیفاتش، سیر تحول شخصیتی راوی داستان و فاز رمزآلود بودنی که تو بخش پایانی به داستان اضافه شد، همشون کتاب رو جذاب کردند. اصل داستان مشخصه الهام گرفته شده از ۱۹۸۴، ولی به طور کلی من تلخی و سیاهی کمتری حس کردم و به نظرم قلم بهتری داشتند. آدم با اینکه میفهمه خیلی جاها شخصیت داستان کارای اشتباهی میکنه اما بازم راحت میشه درکش کرد و ارتباط برقرار کرد. بعضی جاها ترجمه و ویرایش ایراد داشت و باعث میشد بعضی جاها دو سه بار یه جمله رو بخونم تا بفهمم چی نوشته. پیشنهاد میکنم اول کتاب رو بخونین بعد سریال رو ببینین، چون داستان که لو بره کتابش جذاب خودشو از دست میده، و اینکه سریال هیجان بیشتری تو داستان آورده که اگه بخواین با اون پیش فرض کتاب رو بخونین حوصلتون سر میره.
در 2 ماه پیش توسط Sadegh 6kh