دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی معجزه گر باشید کتاب صوتی

کتاب صوتی معجزه گر باشید
ارتباط با انرژی‌های روحانی و معنوی اطراف‌ خود

نسخه الکترونیک کتاب صوتی معجزه گر باشید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی معجزه گر باشید را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی معجزه گر باشید

گابریل برن استین نویسنده کتاب " قضاوت زدایی " و مدرس « دوره‌ی معجزه‌آسا » در این برنامه سه قدم برای ارتباط با انرژی‌های روحانی و معنوی اطراف‌ خود را آموزش می دهد. برن استین می‌گوید: درنتیجه‌ی زندگی کردن با حقیقتم، من به سمتی راهنمایی شدم که حالا می توانم راجع به حقایق و معجزاتِ متافیزیکی به بقیه آموزش دهم؛ و بخاطرِ اینکه خودم یه زمانی در این راه شاگرد بودم، به شخصه اتفاقات معجزه‌آسای زیادی را در زندگیم شاهد بودم. و امروز من زندگی‌ای دارم که از شجاعانه‌ترین رویاهام هم فراتر می‌باشد. معجزه از تحول در نوعِ ادراک شروع می‌شود. لحظه‌ای که ما انتخاب می‌کنیم که زندگی‌مان پر از عشق باشد انگاه می‌توانیم یکتغییر معجزه‌آسا خلق کنیم و از طریقِ تجربه‌ی بخشش، معجزه اتفاق می‌افتد. « آنِ مقدس » زمانی است که یک تنفرِ قدیمی جای خود را به عشق مقدس می‌دهد. لحظه‌ای که تمامِ خشم و رنجش‌های گذشته‌ محو می‌شوند و انرژی صلح و آرامش دوباره در شما شکوفا می‌شوند و الهامِ لازم را دریافت می‌کنید. از اون لحظه به بعد، شما آماده‌ی خدمت کردن هستید. زمانیکه ترس در ما رخنه می کند، مغزمان، واقعیت‌ را کنترل می‌کند در نتیجه ما به سمتِ ترس راه‌مان را کج می‌کنیم و از عظمت به سمت کوچکی سقوط می‌کنیم. پس این وظیفه‌ی ماست که این موانع را از سر راه‌ برداریم و این سیستم‌های باورِ غلط را در هم بشکنیم. یک تغییرِ مثبت کوچیک، موجب می‌شود که موانعی که بر سرِ عشقِ ما به هستی وجود داره کم کم برداشته شود و دوباره با نیروی الهام‌بخش ارتباط برقرار کنیم. آنوقت انرژی بیشتری داریم احساس سرزندگی بیشتری داریم. زمانی که بتوانیم با عشق فکر کنیم و به صدای درونی‌مان گوش دهیم آنگاه دوباره با نیروی‌ الهام‌بخش ارتباط برقرار می‌کنیم و راهنمایمان می‌شود و به یک معجزه‌گر تبدیل می‌شویم.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی معجزه گر باشید

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی معجزه گر باشید

سلام من پول کتاب راپرداخت کردم ولی نمیدونم چجوری دانلودش کنم مرحله بعدپرداخت مبلغ چیه
در ۲ روز پیش توسط 913...917 ( | )
کتاب مفیدی هست به شرط اجرای اقدامات گفته شده نه صر فا خواندن آن
در ۴ ماه پیش توسط 916...226 ( | )
کتاب کاربردی و فوقالعاده ای است .
در ۹ ماه پیش توسط 916...226 ( | )
راوی افتضاح بود و باسرعت خیلی زیاد و پشت سرهم حرف میزنه.و بزرگترین اشکال اینکه مقطع و تکه تکه ضبط شده و یه جمله ۱۰قسمت است که کاملا رو اعصاب و عذاب آوره!
در ۱ سال پیش توسط 914...885 ( | )
کتاب خوبی بود.صدای گوینده هم خوب بود اما متاسفانه خیلی سریع میخوندن و فرصت فکر کردن و تحلیل جملات رو به ذهن نمیداد.
در ۲ سال پیش توسط fat...i29 ( | )
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • بعدی ›
  • آخرین ››