فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آوای قلم و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب مدیریت و هدایت پایان‌نامه دکتری

کتاب مدیریت و هدایت پایان‌نامه دکتری
راهنمای استادان و دانشجویان

نسخه الکترونیک کتاب مدیریت و هدایت پایان‌نامه دکتری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۶۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب مدیریت و هدایت پایان‌نامه دکتری

شنیدن خبر قبولی در دوره تحصیلات تکمیلی و به‌ویژه دکتری تخصصی برای هر فردی مسرت­بخش است و دریچه جدیدی را بر روی آینده علمی، شغلی و زندگی او باز می‌کند. برای دانشجویان مختلف ورود به این مرحله از تحصیل ممکن است معنای متفاوتی داشته ‌باشد. برخی آن را تداوم برنامه آموزش دوره پیش می‌دانند و بعضی ورود به مرحله­ای نوین و متفاوت از تحصیل می‌پندارند. روز اول آغاز به تحصیل گاه با استرس یا دلهره، با حجم انبوهی از سؤالات همراه خواهد ‌بود، بنابراین ظرفیتی را برای دریافت قواعد و قوانین جدید ایجاد خواهد‌ کرد. طبق تعریف دوره دکتری تخصصی یا پی اچ دی بالاترین مقطع تحصیلی آموزش عالی است که به اعطای مدرک می‌انجامد و مجموعه‌ای هماهنگ، از فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی است. هدف از این دوره، تربیت افرادی است که با احاطه یافتن به آثار علمی در یک زمینه خاص و آشنا شدن با روش‌های پیشرفته پژوهش و دستیابی به جدیدترین مبانی آموزش و پژوهش، بتوانند با نوآوری در زمینه‌های علمی و تحقیقی، در رفع نیازهای کشور و گسترش مرزهای دانش، در رشته تخصصی خود، موثر بوده و به تازه‌هایی در جهان دانش دست یابند. بسیاری از دانشجویان پیش از ورود به این مرحله تحصیلی، زمان و برنامه کاریشان توسط مشاوران تحصیلی یا والدین تنظیم می‌شد. در دوره لیسانس هم زمان تنظیم می‌شد و هم مهلت اتمام هر درس یا تکلیفی کوتاه بود. دانشجوی تحصیلات تکمیلی آن هم به‌صورت تمام وقت، ناگهان با یک زمان چند ساله مواجه می‌شود. تمام وظایف به ‌عهده خودش است و مشکلات ناشناخته­ای در برابرش وجود دارد.

ادامه...

بخشی از کتاب مدیریت و هدایت پایان‌نامه دکتری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مدیریت و هدایت پایان‌نامه دکتری