فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب كتاب كوچک بزرگ انسان موفق - جلد اول

کتاب كتاب كوچک بزرگ انسان موفق - جلد اول
آموزش‌های يی‌چينگ برای استفاده از حال و ساختن آينده

نسخه الکترونیک کتاب كتاب كوچک بزرگ انسان موفق - جلد اول به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۹۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب كتاب كوچک بزرگ انسان موفق - جلد اول

یی‌چینگ یا «کتاب دگرگونی‌ها» که بعضی آن را منبع اصلی کتاب‌های خودیاری می‌دانند یکی از کهن‌ترین کتاب‌های جهان است. فرزانگان شرق و غرب، از عهد باستان تا کنون، از کنفوسیوس گرفته تا یونگ و هسه این کتاب را ستوده‌اند. مردم چین از دیرباز در مهم‌ترین تصمیم‌گیری‌های زندگی با یی‌چینگ همچون استادی بزرگ مشورت می‌کنند و با فال گرفتن از راهنمایی‌های او بهره می‌گیرند. یی‌چینگ شرایط را چنان که هست توضیح می‌دهد و روش تصمیم‌گیری درست را بسته به شرایط موجود بیان می‌کند، اما نهایتاً این خود انسان است که با تصمیم‌ها و کارهایش آینده خود را شکل می‌دهد. یی‌چینگ در ۶۴ متن خود عصاره فلسفه ین و یانگ را در بر دارد و گنجینه‌ای است از راز و رمزها و آموزش‌هایی که در مجموع یک فلسفه عملی منسجم و روشنگر را تشکیل می‌دهد. از همین رو بر آن شدیم تا تعلیمات این کتاب بی‌نظیر را از خلال متن بیرون کشیده و با زبانی ساده و امروزی که برای گروه بزرگ‌تری از خوانندگان قابل استفاده باشد تدوین کنیم. این کار موجب می‌شود که جویندگان بتوانند بدون گرفتن فال و بدون نیاز به دانش تفسیر و تأویل متن یی‌چینگ، آموزش‌های کلان آن را با صرف کم‌ترین زمان و انرژی بیاموزند و مستقیماً در زندگی شخصی، حرفه‌ای و اجتماعی خود به‌کار بگیرند. جلد اول مجموعه حاضر دربرگیرنده آموزش‌هایی است که از خلال ۳۲ متن اول یی‌چینگ بیرون کشیده شده‌اند. این کتاب به ما می‌آموزد که «انسان موفق» کیست و چه ویژگی‌هایی دارد. با ایجاد و حفظ این ویژگی‌ها در منش و روش خویش، هر کسی که واقعاً طالب موفقیت باشد و حاضر باشد بهای آن را بپردازد می‌تواند به یک «انسان موفق» تبدیل شود. یی‌چینگ سرشار از آموزش‌هایی است که محدوده زمانی و مکانی ندارند. اما این آموزش‌ها را باید در هر دورانی به زبان روز برگرداند.

ادامه...
  • ناشر راشین
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.34 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۲۵ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب كتاب كوچک بزرگ انسان موفق - جلد اول

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب كتاب كوچک بزرگ انسان موفق - جلد اول

خیلی خوبه. نویسنده راهنمایی های یی چینگ رو به روشنی بیان میکنه.
در 7 ماه پیش توسط سروش قاضی