فیدیبو نماینده قانونی انتشارات روزنه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب اطلس سرزمین میانه

کتاب اطلس سرزمین میانه
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب اطلس سرزمین میانه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب اطلس سرزمین میانه

اطلس سرزمین میانه، اطلس دنیای خیالی داستان‌های تالكین است. این كتاب اولین بار در سال 1981 پس از انتشار آثار عمدۀ تالكین، یعنی «هابیت»، سه‌ گانۀ «ارباب حلقه‌ها» و «سیلماریلیون» منتشر شد. این اطلس همچنین شامل نقشه‌های مشروح سرزمین‌هایی است كه در این كتاب‌ها توصیف شده است. ویرایش دوم و به‌روز شدۀ این كتاب پس از انتشار هشت جلد از «تاریخ سرزمین میانه» منتشر شد كه این ترجمه بر اساس ویراست دوم این كتاب انجام شده است. نقشه‌ها بر اساس قواعد اطلس‌های دنیای واقعی ترسیم شده‌اند و نتیجۀ سال‌ها تلاش فونستاد و دقیق شدن در متن نوشته‌ها و نقشه‌ها و نقاشی‌های تالكین است. اطلس همچنین مسیر مهاجرت‌های اقوام، راهنمای مسیر سفر شخصیت‌ها، وضعیت آب و هوا و پوشش گیاهی و زبان‌ها و اطلاعات جمعیت‌شناختی در طول تاریخ سرزمین میانه را از دوران نخست تا پایان دوران سوم در اختیار خوانندگان می‌گذارند. در این كتاب همچنین نقشۀ شهرهای مهم، دژها و ... نیز علاوه شده است.

ادامه...
  • ناشر انتشارات روزنه
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 38.98 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۱۰ صفحه
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب اطلس سرزمین میانه

پر از توضیحات راجع به سرزمین میانه و از همه جالبتر که از اسم خود کتاب پیداس، پر از نقشه های سرزمین میانه. حتی برش و مقطع از اون ها برای درک بیشتر مکان ها. آدم احساس میکنه یه کتاب جادویی دستشه شبیه این کتابایی که تو فیلما نشون میدن البته همونطور که از اسم کتاب مشخصه، جنبه رمان نداره،. اما خیلی میتونه تو شناخت سرزمین میانه و غرق شدن تو دنیای تالکین و خیال پردازی دنیاش، کمک کنه. آخر کتاب هم تمام اسامی افراد و مکان ها، ارجاعات و غیره، درست مثل یه کتاب علمی(واقعی) نوشته شده. نسخه چاپیش خیلی حس خوبی به آدم میده، اگه مثه من کلکسیون کاابای تالکین رو دارید، حتما اینو هم بگیرید.
در 9 ماه پیش توسط مبینا سخن فر
الان سوال پیش میاد-من میخوام کتاب یی که خریدم رو داخل ریدر خودم-(مون ریدر) بخونم چه باید بکنم؟؟؟!! هر کی کتاب های تالکین رو خونده یو میخواد بخونه حتما این کتاب رو تهیه کنه که لذت مطالعش چند برابر میشه
در 5 ماه پیش توسط ehsan shojae
👍
در 2 ماه پیش توسط ili....84