0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
عبارت های درست و نادرست قیدنامه زیست شناسی

معرفی، خرید و دانلود کتاب عبارت های درست و نادرست قیدنامه زیست شناسی

دهم، یازدهم، دوازدهم

درباره عبارت های درست و نادرست قیدنامه زیست شناسی

در فهرست کتاب، تمام ۲۴ فصل تشکیل دهنده زیست شناسی ۱، زیست ۲ و زیست ۳ را مشاهده می کنیم. برخلاف دیگر کتاب های انتشارات خیلی سبز، لحن آموزشی کتاب حاضر رسمی و جدی می باشد و دیگر خبری از شوخی های گاه و بی گاه نیست. با توجه به رقابت شدید داوطلبان کنکور، لحن جدی نگارش کتاب های کنکور می تواند در افزایش رغبت داوطلبان به مطالعه و ایجاد انگیزش بیشتر در آنها موثر باشد.

کتاب موضوعی عبارت های درست و نادرست خیلی سبز به منظور پاسخ دهی به سوالات مفهومی و تقویت دیدگاه ترکیبی دانش آموزان در درس زیست شناسی تالیف شده است که با توجه به طرح عبارات استاندارد، متنوع و جامع، می تواند در ارتقای سطح علمی داوطالبان موثر باشد.

در ادامه به بررسی کتاب عبارت های درست و نادرست و قیدنامه در زیست شناسی موضوعی خیلی سبز اثر احمد آقاجان پور می پردازیم.

در کتاب عبارت های درست و نادرست موضوعی، سایز و فونت نوشته ها استاندارد و برای مطالعه مناسب می باشد. اندازه نوشته ها در تمام بخش های کتاب اعم از درسنامه ها و پاسخنامه ها به طور یکنواخت درج شده است. تنوع رنگ های مورد استفاده در کتاب حاضر مطلوب نیست و به غیر از رنگ مشکی، تنها رنگ بکار رفته، آبی می باشد. رنگ به کار رفته در پس زمینه کتاب و همچنین تصاویر و شکل ها همگی آبی می باشد که این امر می تواند باعث کاهش کیفیت برخی از عکس ها گردد. کاغذ به کار رفته سفید و مقاوم می باشد، همچنین صفحه آرایی کتاب حاضر مناسب است.

با توجه به مطالبی که کل محتوای کتاب های زیست شناسی هر سه پایه را تشکیل می دهد، بنظر می رسد کتاب عبارت های درست و نادرست و قیدنامه زیست خیلی سبز به منظور آشکارسازی نکات مهمی که بیشتر مورد توجه طراحان کنکور می باشد تالیف شده است. اگر چه محتوای اصلی کتاب فقط شامل عبارات صحیح یا غلط می باشند، اما تعدد، تنوع و تمرکز آنها بر روی مطالب مهم و کلیدی است، بنابراین عبارات و گزاره ها، نبود درسنامه را تا حدودی برای مطالعه دانش آموزان جبران می کند.

با توجه به اینکه در مرحله اول این عبارات، دانسته های دانش آموزان را مورد سنجش قرار می دهد بهتر است پیش از مطالعه کتاب حاضر، ابتدا کتاب درسی به خوبی مطالعه و مطالب آن برای دانش آموزان تفهیم شود. با تمام این اوصاف مطالعه کتاب حاضر در درجه اول پس از تدریس دبیر و در درجه دوم، در دوره های جمع بندی جهت مرور سریع و ارزیابی دانسته ها پیشنهاد می شود.

شناسنامه

فرمت محتوا
pdf
حجم
45.۹۹ کیلوبایت
تعداد صفحات
376 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۱۲:۳۲:۰۰
نویسنده احمد آقاجان پور
ناشرانتشارات خیلی سبز
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۷/۲۶
قیمت ارزی
4 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
pdf
۴۵.۹۹ کیلوبایت
۳۷۶ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
0
(بدون نظر)
74,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
مجموعه از سری کتاب های موضوعی
شامل 6 عنوان کتاب
عبارت های درست و نادرست قیدنامه زیست شناسی
عبارت های درست و نادرست قیدنامه زیست شناسی
دهم، یازدهم، دوازدهم
انتشارات خیلی سبز
0
(بدون نظر)
74,000
تومان