کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات امیرکبیر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

آنا كارنينا

نسخه الکترونیک کتاب آنا كارنينا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

شاید اگر می‌دانست که این آگاهی به این شدت زنش را می‌آزارد از پنهان داشتن گناهان خود از او عاجز نمی‌ماند. هرگز به روشنی به این موضوع فکر نکرده بود بلکه به ابهام گمان می‌کرد که زنش مدت‌هاست که به حدس از بی‌وفایی او خبردارد و او را وانمود می‌کند که بی‌خبر است. حتی خیال می‌کرد که او، که زنی شکسته و رنگ‌رورفته بیش نیست و از زیبایی جوانی چیزی در بساط ندارد و جز هالۀ مادری چیزی ندارد که نظر جلب کند اگر انصاف داشته باشد باید گذشت بیشتری از خود نشان دهد. اما معلوم شد که وضع درست عکس این است.
«وای... وای، چه بدبختی!» ابلونسکی پیوسته افسوس می‌خورد و هیچ راه چاره‌ای به ذهنش نمی‌رسید. «پیش از این وضع چه خوب بود، زندگی چه شیرین بود! داریا از زندگی و با بچه‌ها خوش بود و من کاری به کارش نداشتم و آزادش می‌گذاشتم که هرجور که می‌خواهد با بچه‌ها مشغول باشد و امور خانه را به دلخواه به دست گیرد. البته ای کاش این دخترک پرستار بچه‌هایم نبود. روی هم ریختن با پرستار بچه‌ها کار مبتذلی است. آدم متشخص و با کمالات چنین کاری نمی‌کند. ولی آخر قیامتی بود! (چشمان سیاه مادموازل رولان و تبسم شیرین او را به‌وضوح پیش نظر آورد) اما خوب، تا هنگامی‌که در خانۀ ما بود من دست از پا خطا نکردم. و از همه بدتر اینکه این زن از بخت بد هم حالا... وای... وای! ولی چه بکنم، چه می‌توانم بکنم؟»

  • دسته بندی: رمان خارجی
  • ناشر: انتشارات امیرکبیر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 6.91 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۱۵۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب آنا كارنينا در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

فونت این کتاب چرا برای من خوانا نیست ؟؟؟؟
در 13 ساعت پیش توسط nasib ahmadi
به نظر من هر آدمی قبل مردن باید این کتاب رو بخونه! هر چه زودتر بهتر!
در 4 هفته پیش توسط isa...ari
سلام به اهالی فیدیبومن در حال خوندن کتاب انا کارنینا ترجمه سروش حبیبی هستم واقعا بی نظیره
در 1 ماه پیش توسط somayeh Ghandchizadeh
فقط یه کلمه میتونم بگم .فوق العاده و تحسین برانگیز
در 3 ماه پیش توسط hes...ein
بسیار بد. پر از غلط املایی و حذفیات بسیار زیاد. به فصل ۱۲ که رسیدم با کتاپ چاپی مقایسه اش کردم دیدم شماره فصل ها جور درنمیاد. متوجه شدم از فصل ۵ کتاب اصلی چهار فصل کامل حذف شده!!!! اصلا نمیفهمم چرا. حالا این تا اینجا بود که خوندم. درادامه چقدر حذف شده رو فعلا نمیدونم. بعد با قیمت ۱۹ تومن گذاشته شده. از خریدش خیلی پشیمون شدم. واقعا چرا باید انقدر به شعور خواننده توهین بشه. دیده بودم چند پاراگراف از کتابی حذف شده باشه ولی دیگه نه چند فصل کامل!!!
در 3 ماه پیش توسط فرزانه