کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

تمرین نیروی حال -نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی تمرین نیروی حال -نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی:

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف book40 می‌توانید این کتاب را با 40٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
با گوش دادن به صدای درون سر خود شروع کنید؛ هر چه قدر که می‌توانید به آن صدا گوش کنید. به همه‌ی الگوهای فکری تکراری توجه ویژه‌ای داشته باشید؛ به صدای آن نوارهای صوتی قدیمی‌ای که شاید سال‌ها است در سر شما پخش می‌شوند.
منظور از «تماشای فکرکننده» همین است. به عبارت دیگر: به صدای درون سر خود گوش کنید و به عنوان شاهدِ حاضر، آن جا باشید.
هنگامی که به آن صدا گوش می‌کنید، بی‌طرف باشید. به عبارتی داوری نکنید. آن‌چه را که می‌شنوید نه داوری کنید، نه محکوم. چرا که این کار بدان معنا است که همان صدا دوباره از در پشتی وارد شده است. طولی نمی‌کشد که متوجه می‌شوید: صدایی وجود دارد و من این‌جا به آن گوش می‌کنم. من آن را تماشا می‌کنم. این درکِ من هستم، همین حس حضور خود شما، یک فکر نیست. چیزی است که از جایی ورای ذهن برمی‌خیزد.

دانلود کتاب صوتی تمرین نیروی حال -نسخه صوتی در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

با سلام فرق نسخه صوتی با متنی چیه؟ اون کتابه این تمرینه؟ برای کتاب های متنی که فهرست را حذف کردین انتظار زیادیه که برای صوتی فهرست و فیپا بذارین!
در 6 ساعت پیش توسط 1sh...un1
دو ماه است روزی پنج ساعت به کتاب نیروی حال و زمینی نو از آقای اکهارت گوش میدم الان می فهمم که نور چیست و تاریکی کدام است . کتاب با ارزشی است حتمأ مطالعه بفرمائید.
در 4 روز پیش توسط e.f...425
حرف نداره.
در 2 هفته پیش توسط saj...363
سلام. هم کتاب بسیار عالی و هم راوی بسیار بسیار عالی. حتما پیشنهاد میکنم ممنون از فیدیبو
در 2 هفته پیش توسط سید محمد رضایی
کتابی بسیار بسیار مفید در جهت خودشناسی و رهایی از ذهن و نفس و رسیدن به روشن بینی و درک لحظه ی حال با صدایی بسیار گیرا و با احساس که اثر بخشی تک تک کلمات این کتاب مفید رو دو چندان کرده، اگر از دردی در رنج هستین اگر دنبال آرامشی واقعی هستین ، بهتون پیشنهاد میکنم این کتاب و گوش کنین و برای درک بهترش چند بار گوش بدین به هر فصل
در 3 هفته پیش توسط فاطیما ب