کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر شبگیر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

طرح بزرگ

نسخه الکترونیک کتاب طرح بزرگ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

در این کتاب هاوکینگ و ملودینو مفهوم متعارف واقعیت را زیر سوال می برند و یک تئوری مدل- وابسته از آن ارائه می دهند. این دو دانشمند با اظهارنظری قاطع، تئوری «ام» را شارح قوانین حکمفرما بر جهان ما می دانند و آنها را تنها نامزد برای تئوری همه چیز قلمداد می کنند. از نظر آنها تئوری ام همان تئوری یکپارچگی است که انیشتین در جستجوی آن بوده و بالاترین پیروزی است که ذهن بشر به آن دست یافته است.

دانلود کتاب طرح بزرگ در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

منم مجبور شدم از متن اصلی کتاب به زبان انگلیسی در کنار این ترجمه استفاده کنم تا بهتر بفهمم.
در 1 هفته پیش توسط زینب الف
من واقعا درک نمیکنم که مترجم چطور به خودش اجازه میده که هر جمله ای که بر وفق مرادش نیستو حذف کنه این کتابو از نشر مازیار بخرید اون سانسور نداره فقط مازیار
در 2 ماه پیش توسط ARASH
کتاب نایاب رستاخیز مردگان دانلود: mj۱۲۶@
در 3 ماه پیش توسط mho...458
به نظرم وقتی نمیتونید به کتاب یک نویسنده احترام بزارید و همون طور که هست انتشارش بدید،کلا جمع کنین برید
در 3 ماه پیش توسط bah...mne
کتاب‌ عالی منتها ترجمه بعضی جاها ضعیفه و متوجه موضوع نمیشید البته این از بابت سنگینی مطالب هم هست! در کل کتاب خوبیه شاید لازم باشه بیش‌از ۱ بار خونده بشه تا فهمیده بشه! احساس میکنم سانسور هم شده که اصلا دوست ندارم «کتاب» سانسور بشه، اونم اثر مردی بزرگ چون استیون هاوکینگ! به نظرم نوعی گستاخیه که حرف‌های چنین شخصی رو سانسور کنن یا عوض کنن. آدمی عقل داره و خودش باید فهمه چی خوبه و بد، یک شخص با یک عده نمیتونن برای بقیه افراد تصمیم بگیرند! فیلم interstellar رو هم ببینید.
در 4 ماه پیش توسط mohammadreza adib