در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

می‌دانم چه احساسی دارید. من هم مانند شما بودم!

از بدنم متنفر بودم. با غذا رابطه‎ی مختلطی از عشق و نفرت داشتم. رژیم می‌گرفتم. وزنم کم می‌شد، اما دوباره سر جایش بر می‌گشت. به خودم گرسنگی می‌دادم. می‌خوردم و بعد شکمم را تخلیه می‌کردم. دلم برای خودم می‌سوخت و بعد از چنین احساسی از خودم متنفر می‌شدم. احساس گناه و شرم می‌کردم. تمام افکار ملامت آمیز ذهنم را باور داشتم. به خودم می‌گفتم اگر فقط کمی لاغرتر بودم، شادتر زندگی می‌کردم. به خودم می‌گفتم اگر فقط سایز بدنم را نگه می‌داشتم، همه چیز حل بود. به خودم می‌گفتم من تنها کسی هستم که چنین احساسی دارم. اما روزی تصمیم گرفتم دیگر اینگونه زندگی نکنم و اینجا نقطه عطفی در زندگی‌ام شد- سارا ماریا

راهی برای شناسایی وجودمان

خیلی ها تنها به این خاطر که ظاهر خود را نمی‌پسندند بیهوده رنج می‌برند. سارا ماریا به همه‌ی این افراد کمک می‌کند بدون توجه به ظاهر خویش احساسی عالی در خود داشته باشند. این کتاب راه‌هایی را به شما پیشنهاد می کند تا بدون نگرانی از هیکل یا قیافه‌تان احساس زیبایی کنید. این کتاب را بخوانید تا خود را دوست داشته باشید. سارا ماریا با درکی عمیق و دلسوزی واقعی، خواننده‌اش را به سوی رهایی دعوت می‌کند. او با این سوال:« اگر وسواسم را از من بگیرند، چه خواهد شد؟» بزرگترین ترس آدم‌ها را به چالش می‌کشد.

+ تهیه نسخه الکترونیک کتاب از فیدیبو

کتابی برای نشان دادن واقعیت زندگی ما

اگر وقتی در آینه به خود نگاه می‌کنید یک مشت چربی و چین و چروک می‌بینید‌، بدانید که وجود واقعی خودتان را نادیده می‌گیرید. نود درصد از ما به نوعی از اندام‌‌مان راضی نیستیم و این افکار و رفتارهای مخرب در پی آن، زندگی‌مان را به زوال می‌کشاند. با گام‌های پنج گانه‌ پیشنهادی سارا ماریا به قدرت و زیبایی ذاتی خود پی خواهید برد و خود را گرامی خواهید داشت. وقتی یاد بگیرید از افکار منفی و وسواس نسبت به بدن‌تان خلاص شوید، برای همیشه آزاد و شاد زندگی خواهید کرد و خواهید آموخت چگونه از عشق به خود به عشق به زندگی برسید.

+ تهیه نسخه الکترونیک کتاب از فیدیبو