در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

 

 

با این روش کودکتان کتابخوان می‌شود

 

از عشق بچه های با آیپد استفاده کنید

اين روزها بچه ها را هيچ چيز بيشتر از تبلت و تلفن هاي هوشمند خوشحال نمي كند كافي است يك آيپد يا هر نوع تبلت ديگر را به آنها بدهيد تا ساعت ها سرگرم باشند و كاري به كار پدر و مادر نباشند، حالا چرا از اين قابليت استفاده نكنيم به بچه هايمان ياد ندهيم كه مي توانند روي اين دستگاه هاي محبوب به جز بازي، كتاب هم بخوانند.كافي است يك كتاب خوب الكترونيك برايشان بخريد، ابتداي كتاب را خودتان برايشان بخوانيد تا كمي جذب داستان شوند و بعد مطمئن باشيد که يا خودشان دنباله ماجرا را خواهند خواند يا از شما مي خواهند براي آنها بخوانيد.


 

سه پیشنهاد برای کودک شما

چرا این کتاب ها؟

بچه های امروزی عاشق داستانهای تخیلی و پر از وقایع غیر منتظره هستند داستانهایی که از زندگی روزمره اطرافشان جدایشان کند و از آنها قهرمان کوچولوهایی بسازد که در رویاهایشان میبینند، این سه داستان هر کدام میتوانند تا حدی به کودک کمک کنند که قوه تخیل خود را پرورش دهد و بداند میتواند فراتر از آن شود که به نظر می رسد.


 

شماره یک:ماهی سیاه کوچولو

ماهی سیاه کوچولو شاهکار صمد بهرنگی از آن  کتابهایی است که باید همه ایرانیها آن را خوانده باشند، داستان در مورد ماهی سیاه کوچولویی است که از جویباری کوچک حرکت می کند تا به دریا برسد. او به دنبال تغییر محیط اجتماعی خویش است. ابتدا دنیای  پر از دلهره ها، ترس ها و خطرها  اطراف را خوب می شناسد تا خود را برای بزرگ شدن مهیا  کند. آن چه ماهی  کوچولو را  رشد می دهد، سفر است که با آموختن تجربیات متفاوت  زندگی را به او می آموزد.

+ صفحه کتاب در فیدیبو

 

شماره دو: سوپر مانولیتو

الويرا ليندو يكي از نويسندگان اهل كشور اسپانياست كه نام و آوازه اش بيشتر به خاطر زبان ساده داستاني و شناخت عمق شخصيتهاي كودكان و نوجوانان بر سر زبانها افتاده است. مانوليتو به عنوان يك پسر بچه زير 10 سال شخصيت اصلي چند كتاب به هم پيوسته از ليندوست، شخصيتي كه هميشه فكر ميكنند جهان از شناخت شخصيت او عاجز است.در سوپر مانوليتو با ارزوهای دست نیافتنی و بامزه این شخصیت مواجه می شوید.

+ صفحه کتاب در فیدیبو

 

 

شماره سه: جادوگر کوچولو

اوتفريد پرويسلر يکي از بزرگترين نويسندگان آلماني کتابهاي کودکان است آثار اودر سراسرجهان طرفدار بسيار دارد به گونه اي که کتاب "جادوگر کوچولو" او  به تنهايي در سراسر جهان 3/4 ميليون نسخه فروش کرد و به 47 زبان ترجمه شد.خود او درباره کار نويسندگي براي کودکان گفته است:"من داستان هايي را که در کودکي آغاز کرده ام، حالا تعريف مي کنم، کودکان نوشته هاي پندآموز نمي خواهند، بلکه داستان هايي مي خواهند که خوراک قوه تخيلشان باشد.

+ صفحه کتاب در فیدیبو