در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

کمپین نه به دانلود غیرقانونی کتاب آغاز شد 

سال‌هاست که نویسنده‌ها و مترجم‌ها و ناشرها نسبت به فضای مجازی احساس ناامنی می‌کنند. فایل‌های پی‌دی‌اف و یا نسخه‌های اسکن‌شده‌ی بی‌کیفیت کتاب‌ها در فضای مجازی به طور رایگان منتشر می‌شوند و دانلود غیرقانونی‌شان خستگی را می‌گذارند به تن اهل کتاب. در بسیاری از کشورهای دنیا قانون کپی‌رایت تکیه‌گاه اهل نشر و کتاب است. در غیاب این قانون در ایران سال‌هاست نویسنده‌ها و مترجم‌ها و ناشرها قید انتشار آنلاین کتاب‌هایشان را زده‌اند و یا با دلواپسی به بازخوردهای فضای مجازی نگاه می‌کنند. 

حالا کمپین «نه به دانلود غیرقانونی کتاب» در حمایت از اهل کتاب و نشر راه‌اندازی شده است. در ایام نمایشگاه کتاب از غرفه‌های فیدیبو  می‌توانید روبان‌های کمپین را بگیرید و به دست‌تان ببندید و به کمپین «نه به دانلود غیرقانونی کتاب» بپیوندید. 

فیدیبو به پاس پیوستن‌تان به این کمپین، در نمایشگاه کتاب اینترنت بی‌سیم رایگان هدیه می‌دهد. در محدوده‌ی غرفه‌های فیدیبو می‌توانید هم از اینترنت رایگان استفاده کنید و  هم کارت تخفیف ۵۵٪ خرید کتاب الکترونیک هدیه بگیرید. 

کمپین «نه به دانلود غیرقانونی کتاب» را به دوستان‌ کتاب‌خوان‌تان معرفی کنید تا با حمایت از حقوق نویسندگان و ناشران، اینترنت را به فضایی امن برای کتاب‌ها تبدیل کنیم.