در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

 

امسال بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با تفاوتی عمده نسبت به دوره‌های پیشین همراه است و شاید همین تفاوت که برخی آن را نقطه‌ضعف یا پاشنه آشیل نمایشگاه امسال می‌دانند، به نقطه قوتش بدل شود.

نمایشگاه کتاب سرانجام پس از چند سال دربدری و مستاجرنشینی، صاحب خانه‌ای – ظاهرا – دائمی شده و بناست هر سال در شهرآفتاب برگزار شود. شهر آفتاب، نام یک شهر نیست. شهرکی نمایشگاهی است که شهرداری تهران در نقطه جنوبی شهر، مشرف به مرقد امام خمینی (ره) ساخته و اگرچه هنوز کامل نیست و کارگرانش مشغول کارند، اما به یمن برگزاری همین نمایشگاه کتاب و رویدادهایی از این دست، به‌زودی تکمیل خواهد شد و مکانی مناسب برای برپایی نمایشگاه‌ها خواهد بود.

از این‌رو به همان اندازه که جابجایی نمایشگاه و خارج شدن آن از مرکز شهر مایه نگرانی علاقه‌مندان اهالی نشر است، موجب این دلگرمی نیز هست که بسیاری از دوستداران کتاب با استقبال از صاحبخانه شدن نمایشگاه کتاب، آن را تنها نخواهند گذاشت و یار همیشگی آن خواهند ماند. بی‌تردید آنها که قدم به نمایشگاه امسال در شهر آفتاب می‌گذارند، کتابدوست‌ترین و محتاج‌ترین – یا معتادترین - افراد به کتاب هستند.

فیدیبو نیز که حالا به فروشگاهی با بیش از شش هزار جلد کتاب تبدیل شده، همچون دوره‌های گذشته، در سالن ناشران دیجیتال منتظر شماست تا شنونده انتقادها و پیشنهادهایتان برای بهتر شدن و پیشبرد اهدافش باشد.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 15 تا 25 اردیبهشت 95 هر روز از ساعت 9 تا 20 میزبان علاقه‌مندان است.