در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

مدتی است که با همکاری خوب برخی ناشران، تعدادی از کتاب‌های مهم و بحث‌برانگیز، همزمان با چاپ نسخۀ کاغذی در فیدیبو عرضه می‌شوند. این کتاب‌ها همچون سایر آثاری که در فیدیبو قرار دارد، با قیمتی در حدود نصف بهای پشت جلد به فروش گذاشته شده است.

از جملۀ این کتاب‌ها می‌توانیم به سه رمان فرانسوی اشاره کنیم که در آن کشور و اروپا جزو پرفروش‌ها و جایزه‌بگیرها بوده‌اند و با فاصلۀ زمانی کمی به فارسی ترجمه و در ایران منتشر شده‌اند. دو رمان «خاطرات» و «شارلوت» از داوید فوئنکینوس و رمان «فردا» نوشته گیوم موسو از این جمله‌اند که هر سه را انتشارات البرز منتشر کرده است.

کتاب دیگری که همزمان با توزیع نسخۀ چاپی در فیدیبو قرار گرفته، «روایت بحران هسته‌ای ایران؛ ناگفته‌های یک دیپلمات» به قلم سیدحسین موسویان دیپلمات عالی‌رتبۀ ایران است که از 1376 تا 1384 مسئول کمیتۀ روابط خارجی شورای عالی امنیت ملی بود و طی آن سال‌ها در بطن مذاکرات هسته‌ای قرار داشت. وی در سال ۱۳۸۶ به اتهام جاسوسی بازداشت شد و بخش‌هایی از کتاب نیز بازگوکننده آن ماجراست.

فیدیبو امیدوار است با همراهی ناشران بتواند کتاب‌های بیشتری را همزمان با توزیع نسخۀ کاغذی ولی با کیفیت و قیمت فیدیبویی در اختیار مخاطبان قرار دهد.