در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

  اپلیکیشن کتابخوان «فیدیبو» نسخه تازه‌ای از نرم افزار خود را با تغییرات قابل توجه در رابط کاربری و تجربه کاربری برای سیستم عامل اندروید منتشر کرد.


 

مصطفی قوانلو قاجار مدیر رسانه‌ای فیدیبو درباره ویژگی‌های نسخه جدید گفت: نسخه ۰. ۱. ۴ یکی از بهترین نسخه‌های فیدیبو است که کاربران مدت‌ها منتظر این امکانات تازه بودند. در این نسخه صفحه مشخصات کتاب به طور کامل بازطراحی شده است. بدین ترتیب علاوه بر مشخصات کتاب، می‌توان فهرست کتاب را پیش از خرید مطالعه کرد تا با شناخت دقیق‌تر و بهتری کتاب را تهیه کرد. امکان مهیج دیگر، قابلیت نظر دادن پیرامون کتابهاست که فرصت نقد و گفتگوی جدی درباره کتاب‌ها را برای کاربران مهیا می‌کند. بدین ترتیب می‌توان در مورد هر کتاب نظر داد و با نظرات دیگران پیرامون کتاب آشنا شد. امکان دیگر درجه بندی کتاب هاست که می‌توان به نسبت علاقه‌مندی، به کتاب‌ها درجه داد و نگاه کرد که تا چه اندازه کتاب‌ها مورد توجه دیگر کاربران قرار گرفته است.

 

وی افزود: همچنین امکان دسترسی ساده‌تر به کتاب مهیا شده، بدین معنی که شما در قسمت انتهایی مشخصات هر کتاب، با پیشنهادهای مرتبط درباره موضوع هر کتاب مواجه می‌شوید و می‌توانید کتابهای دیگر ناشر، کتاب‌های دیگر‌‌ همان نویسنده و کتاب‌های دیگر خریداران را ببینید.

 

مدیر رسانه‌ای فیدیبو خاطرنشان کرد: در این نسخه سرعت بارگذاری اطلاعات به نحو چشمگیری افزایش یافته است و کار با این اپلیکیشن و مرور کتاب‌ها آسان‌تر از قبل شده است.

 

کاربران می‌توانند با دانلود نسخه جدید اپلیکیشن کتابخوان فیدیبو، بیش از ۴۵۰۰ عنوان کتاب را در کتابخانه مجازی خود ذخیره کنند و در دستگاه‌های تلفن همراه و تبلت‌های خود بخوانند.

 

وی درپایان اضافه کرد: گروه فنی «فیدیبو» در حال اتمام طراحی نسخه‌ تازه‌ای برای سیستم عامل ios و گوشی‌های آیفون است؛ در این نسخه رابط کاربری بهبود پیدا می‌کند.

 

فیدیبو نخستین فروشگاه قانونی دانلود کتاب الکترونیکی فارسی است که با هدف توزیع کتاب‌های الکترونیک با رعایت قانون جهانی کپی رایت، به کاربران این امکان را می‌دهد که در هر زمان و هرجا، کتاب الکترونیک فارسی دانلود کنند.

 

برای دانلود اپلیکیشن اندروید فیدیبو، اینجا را  کلیک کنید