در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

 

کتاب رایگان وقتی که گرمابه‌داری شهردار شهر می‌شود

 

دانلود کتاب وقتی که گرمابه‌داری شهردار شهر می‌شود

 

کتاب «وقتی که گرمابه‌داری شهردار شهر می‌شود»مجموع داستان های کوتاه در زمینه سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است که نویسنده کتاب سعی کرده، مسائل و مشکلات ایران امروز را در آن بازتاب دهد.

گفته یک محقق سیاسی آمریکایی را نباید از نظر دور داشت که می گوید: می توان برخی از مردم را فریب داد؛ و می توان نیمی از مردم را فریب داد و می توان اکثریت مردم را فریب داد اما نمی توان همه مردم را فریب داد. مسائل و مشکلات مردم را در قالب داستان ریختن و آن را بسط و گسترش دادن؛ به طوری که بتوان با زبان ساده و سلیس و طنز و شوخی، مردم جامعه و نسل جوان را آگاه کرد؛ بسیار در فرهنگ و بینش مردم تاثیرگذار خواهد بود.

داوود علی بابایی در قسمت دیگری از مقدمه کتاب خود می نویسد:کسانی که نویسنده با نفوذی بوده اند و در میان مردم تاثیر بسیار گذارده اند کم نیستند، رسالت داستان نویسی هم باید همین طور باشد که از حقایق و واقعیت های مردم کوچه بازار بگریزد و سعی کند این مسائل و برداشت های خود را در قالب داستان به صورت جد یاطنز بریزد و از مدح و ذم مردم نهراسد.

این مجموعه از چهارده داستان کوتاه تشکیل شده که در هر یک از این داستانهای کوتاه یکی از مشکلات فرهنگی، اجتماعی و سیاسی ایران امروز به تصویر کشیده شده است.