در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

کتاب رایگان «دور دنیا در هشتاد روز» در سایت فیدیبو قرار گرفت

 

دور دنیا در 80  روز برای نسلی از جوانان و میانسالان ایرانی یادآور انیمیشن جذابی است که آن را در دوران کودکی دیده اند. کارتونی براساس یکی از رمان های ژول ورن، که شخصیت های اصلی داستان آن حیوانات هستند.

دوردنیا در هشتاد روز روایت سفر پرماجرای یک جنتلمن انگلیسی به نام فیلاس فاگ است که با رفقای خود در باشگاه شرط می‌بندد که دور دنیا را در ۸۰ روز بپیماید و به همراهی خدمتکار وفادارش به نام ژان، معروف به پاسپارتو، عازم سفری هیجان انگیز می شود.

کتابهای ژول ورن به طور معمول در ژانر کتاب های علمی تخیلی قرار می گیرد، بسیاری او را رمان نویسی پیشگو می دانند که بعدها بسیاری از تخیلات او تبدیل به پروژه علمی شد.وی پیش از اختراع زیردریایی در آثارش درباره سفر به مکان‌هایی چون فضا، هوا و زیر دریا نوشت که بعدها رویای وی به تحقق پیوست.  از جمله رمان های مشهور وی می توان به «بیست فرسنگ زیر دریا»، «دور دنیا در 80 روز» و «سفر به مرکز زمین» اشاره کرد.

 

کارتون دور دنیا در هشتاد روز کمک شایانی به شناخته شدن آثار ژول ورن کرد و آثار وی مورد توجه ناشران مختلف قرار گرفت. تاکنون نسخه های متعددی از کتاب دور دنیا در 80 روز توسط ناشران مختلف منتشر شده و هم اکنون لینک دانلود دور دنیا در 80 روز نیز به وفور در اینترنت دیده می شود.

 

سایت فیدیبو نیز این کتاب را به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار داده است. شما می توانید کتاب دور دنیا در 80 روز را دانلود کنید و بخوانید. پیش از این دانلود رایگان کتاب سفربه مرکز زمین در سایت فیدیبو قرار گرفته بود.  همچنین باقی آثار ژول ورن را در سایت فیدیبو می توانید اینجا بیابید.