در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

 

 پرفروش های کتابفروشی ها در فیدیبو

 

این روزها با داغ شدن فصل تابستان، فروش رمان به ویژه رمان های ایرانی جان دوباره ای گرفته است. سمفونی مردگان عباس معروفی یکی از همین کتاب هاست با استقبال در کتابفروشی ها و در سایت فیدیبو روبه روست.

  

 

رمان اتفاق آخرین اثر گلی ترقی نیز همچنان از جمله کتاب های پرفروش بازار است. در سایت فیدیبو، «دودنیا» و «فرصت دوباره» از این نویسنده ایرانی را می توانید بخوانید. همچنین شهلا زرلکی به تحلیل و بررسی آثار این نویسنده ایرانی پرداخته که آن را نیز می توانید از فیدیبو دانلود کنید.

 

 

بلقیس سلیمانی نیز نامش به واسطه داستان بلند «من از گورانی‌ها می‌ترسم»باردیگر بر سر زبانها افتاده است. از این نویسنده زن ایرانی برای خرید الکترونیکی کتاب در  فیدیبو می توانید کتاب های «سگ‌سالی»، «بازی آخر بانو» و «خاله بازی» را انتخاب کنید.  

 

در میان رمان نویسان خارجی نام اورهان پاموک با کتاب تازه «موزه‌ی معصومیت»باردیگر سر زبانها افتاده است. در سایت فیدیبو از این نویسنده می توانید کتاب های «نام من سرخ»، «خانه سکوت»، «با وبی تکلف» و «رمان نویس ساده نگر و رمان نویس اندیشمند و «رمان نویس ساده نگر و رمان نویس اندیشمند» را بخوانید.

 

کتابهای آلیس مونرو نیز که پس از دریافت نوبل ادبیات در میان خوانندگان ایرانی مشهور شد، در کتابفروشی ها همچنان با استقبال روبه رو می شوند. در سایت فییدبو از این نویسنده دو کتاب «ما یک خانه‌ی آبی داریم» و «زندگی عزیز» برای دانلود کتاب موجود است.