در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

 

داستان انتشار نسخه 4.0.0 اندروید

 

داستان نسخه 4.0.0  فیدیبو از جلسات پیاپی گروهی، از مصاحبه با کاربران فیدیبو و از نظرسنجی های مردمی آغاز شد. خروجی ساعت ها جلسه و همفکری این بود که نسخه تازه ، باید سریعتر، زیباتر و کاربردی تر شود. بنابراین سوت آغاز نوشتن نرم افزار ویژه اندروید زده شد.

 

تیم توسعه و برنامه نویسی فیدیبو کار را براساس برنامه زمانبندی پیش بینی شده آغاز کرد و سعی کرد تا در کمترین زمان ممکن نوشتن برنامه را به اتمام برساند.

 در مرحله بعدی نسخه نوشته شده توسط تیم برنامه نویسی در مرحله خطاگیری قرار گرفت و اشکالات احتمالی آن رفع شد

 

کار برای نوشتن نرم افزار به صورت شبانه روزی انجام گرفت، تیم برنامه نویسی بی وقفه و با تلاش بسیار زیاد برای رساندن نسخه جدید تلاش کرد، تا هرچه سریعتر کاربران فیدیبو را خوشحال کند.

 

از جمله ویژگیهای نرم افزار جدید قابلیت جستجو در هرکجای نرم افزار با آیکون جستجو است. بدین ترتیب کاربران می توانند بلافاصله و بدون واسطه کتاب مورد نظر خود را پیدا کنند.

 

در این نسخه سرعت بارگذاری صفحات بالارفته و نرم افزار با دستگاه های بیشتری سازگار شده است.

 

بزرگترین تفاوت این نسخه با نسخه های پیشین در ظاهر آراسته و جذاب آن است. رنگ بندی منوها و صفحات باعث شده تا کاربر از گشت و گذار در صفحات اپ لذت ببرد و خسته نشود.

 

در این عکس بخشی از تیم فیدیبو در مراسم افطاری و جشن انتشار نسخه 4.0.0  اندروید دیده می شوند.

امیدواریم با انتشار نسخه چهارم اندروید کام کاربران شیرین شود، اما کار فیدیبویی ها هنوز تمام نشده است، فیدیبو در آغاز راهی سخت، پرچالش، اما پر امید و روشن قرار دارد.

 

برای دانلود نسخه جدید اینجا کلیک کنید