در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

 

پیشنهاد های نوروزی فیدیبو

 

تعطیلات عید بهترین وقت برای کتاب خواندن است . بدین منظور لطفا تنبلی را کنار گذاشته و بیخود بهانه نیاورید که برنامه ریزی تان بهم می ریزد ، چون ما مطابق برنامه ریزی شما پیشنهاداتی را آماده کرده ایم :

ویژه نامه رایگان برای اهالی داستان با همکاری کافه داستان و فیدیبو

گروه خوب مجله آنلاین کافه داستان در همکاری با فیدیبو، برای مخاطبان خوب فیدیبو ویژه نامه ای را آماده کرده اند و در آن سیزده بسته برای سیزده روز عید آماده کرده اند. سیزده داستان، سیزده پیشنهاد برای دیدن و شنیدن و ...

http://fidibo.com/book/view/3397

پیشنهاد هایی برای مسافران :

عزیزان محترمی که قصد سفر با اتومبیل شخصی خودتان را دارید ، به یاد داشته باشید که قبل از سفر حتما آب و روغن ماشین را چک کنید تا دچار دردسر نشوید که البته ما این روش را توصیه نمی کنیم چون که نمیشود هم رانندگی کرد هم کتاب خواند ! پیشنهاد های ما برای سفر با اتوبوس و قطار هست (هواپیما هم هست ولی تا کتاب را باز کنی ،به مقصد میرسی ! )

سفر با اتوبوس : روی صندلی بنشینید (اگر هم خواستید سرپا بایستید میل خودتان است ) و سوء ظن فردریش دورنمات را بخوانید . چرا سوء ظن ؟ برای این که اولا خیلی داستان خوبی است ، ثانیا داستان پلیسی است و حال و هوای سفرتان را ماجراجویانه تر کرده و آنجایی از جاده که خوابتان می برد به شماره سه بیدارتان می کند که مناظر زیبا را از دست ندهید !

 

سفر با قطار : رکن اساسی در سفر با قطار صدای خوش آهنگ کوکوچی چی است .برای تطابق حال و هوایتان با این صدا و فضای شاعرانه سفر روی ریل ها پیشنهاد ما خواندن شعر است (که اگر همراه داشتید و کوپه مال خودتان بود می توانید با صدای بلند بخوانید ، البته فقط شعرهای مجاز را ! ) :

    

پیشنهاد هایی برای خانه ماندن :

حالا که عزم خود را جزم کرده اید که در خانه بمانید و در را به روی هیچ مهمانی باز نکنید و حتی به همه بگویید رفتید سفر ! پس حداقل یک کار مفید انجام دهید و کتاب بخوانید آن هم از نوع قطورش !  

پیشنهاد ما از این قرار است :

با خواندن این کتاب از گناه دروغ گفتن درباره سفرتان مبری می شوید ! چون با توصیف های زیبای پاموک از استانبول و فضای جذاب داستان ، مفت و مجانی یک سفر خارجه رفته اید .

 

حال برای این که از عذاب وجدانتان کم شود می توانید گیرنده شناخته نشد را بخوانید که کم حجم هست و بسیار جذاب ،بعدش هم تلفن را بردارید و خبر خوش بازگشتتان به خانه را به اقوام و آشنایان مشتاق اطلاع دهید.

 

 

پیشنهاد هایی برای عزیزانی که سرکار هستند :

خود تعطیلات را سر کار بودن به طور کل ضد حال اساسی به آدم میزند بنابراین ما نه وقتتان را می گیریم نه حوصله تان را سر می بریم ،پیشنهاد ما خواندن دو کتاب طنز برای بازیابی روحیه از دست رفته تان است :

بخوانید و از ته دل قهقه بزنید !

بخوانید باشد که از خنده روده بر شده و رستگار شوید

 

اگر کلا شامل هیچ کدام از دسته بندی های بالا نیستید و یا از پیشنهادات ما خوش تان نیامده مراتب را به ما اطلاع ندهید و یکراست بروید از بین کتاب های زیر یکی را بخوانید :

 

 

 

 

                                                                                                عیدتان مبارک