در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

 از همین امروز زندگی تان تغییر دهید

تا به حال این احساس را داشته اید که مانند قایقی کوچک در اقیانوس شناورید و می خواهید بر امواج غلبه کنید، اما هرچه پارو می زنید بی تاثیر است و هیچ کنترلی بر آن ندارید؟ یا به عبارتی در حالی که سخت تلاش می کنید بر زندگی تان مسلط شوید اما هیچ تسلطی بر آن ندارید، مشکل کجاست؟ مشکل اینجاست که که نمی دانیم "خودمان تجربه های زندگی مان را می سازیم". یعنی اندیشه ها و باورها عناصر اصلی جهان آفرینش هستند که به صورت امواج کوچکی از انرژی که "قالب اندیشه" نامیده می شود به وجود می آیند و تنها هدفشان به انجام رساندن قصد و نیت فردی است که می اندیشد.

پیش از اینکه بیندیشید... 

بهتر است بدانید که اندیشه ها و باورها، زندگی شما را میسازند. با این کتاب خواهید آموخت اندیشیدن چگونه انجام میشود و چگونه اندیشه هایتان، شما را به دنیا وصل میکند. با این کتاب کشف خواهید کرد چرا بسیاری از مردم این همه بر نیروی فکر و اندیشه و بر تاثیر باورها و نگرش مثبت تاکید میکند و به طور خلاصه خواهید آموخت چرا اندیشه و روش اندیشیدن سنگ بنای خلاقیت است. این کتاب راهنماي تصويري و ساده درباره ي تاثير انديشه ها و باورها بر تجربه هاي منحصر به فرد در زندگي است.

 

همه ی ما موجودات نامحدودی هستیم که فقط باورهای خودمان، ما را عقب نگه می دارد. باورهای ما از فکرهایی که "پذیرفته ایم درست هستند" ریشه می گیرند. با فهمیدن این موضوع که اندیشه ها و باورها چگونه عمل می کنند، می توانید ببینید چگونه بعضی از باروهای محدود کننده، شما را از دست یافتن به اهدافتان باز می دارند، اگر فکرهایمان را به تار و پود فرشی تشبیه کنیم می توان گفت همین فکرهای ما، تجربه های زندگی مان را می سازند و هر آنچه در زندگی تجربه می کنیم نقشی است که بر تار و پود فکرهایمان می بافیم.

بخشی از کتاب

اگر معتقدید فقیر خواهید ماند آیا می توانید ثروتمند شوید؟اگر اعتقاد دارید که چاق خواهید ماند آيا می توانید لاغر شوید؟.... در این باره فکر کنید هرچه را که باور داشته باشید همان را تجربه می کنید. معمولا باورها یا آگاهانه هستند یا ناآگاهانه. باورهای آگاهانه آنهایی هستند که از وجودشان آگاهید و با کمی یادآوری می توانید تعدادی از آنها را بنویسید. باورهای آگاهانه می توانند موجب توانمندی شوند، مانند: "من باهوش هستم" ، "زندگی هیجان انگیز است" و می توانند محدود کننده باشند، مانند:" من دست و پا چلفتی هستم".....باورهای ناآگاهانه آنهایی هستند که از آنها آگاه نیستید، نمی دانید که وجود دارند، و تجربه هایی را که برای شما به وجود می آورند این طور در نظر می گیرید:"زندگی همین است"، و در مورد پذیرفتن آنها به عنوان باور احساس مسئولیت نمیکنید.... این باورهای ناآگاهانه هم محدود کننده و هم توانمند کننده دارند.