در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

 کتابی که بیش از ۳ میلیون نسخه ان فروش رفته است

تا به حال چند تا موقعیت خوب را به خاطر عصبانیت از دست داده اید؟ چند بار عزیزانتان را به خاطر زود عصبانی شدن رنجانیده اید و خیلی هم زود پشیمان شده اید؟ اصلا شما چقدر می توانید در زمانهای خشم و عصبانیت، خود را کنترل کنید تا رفتارها و حرفهایی نابه جا بروز ندهید؟ اصلا، می دانستید خشم می تواند نه یک عنصر مخرب بلکه یک احساس سازنده در زندگی باشد؟

خشم را به رقص آورید

کتاب حاضر به ۲۵ زبان مختلف دنیا چاپ شده است و تا به حال بیش از سه میلیون جلد آن، به زبان انگلیسی به فروش  رسیده است.نام اصلی کتاب رقص خشم است که بروز هیجان خشم آلود را به رقصیدن دونفر تشبیه کرده است؛ وقتی یکی از آنان آرام می شود، دیگری نیز آرام آرام از هیجان خود دست می کشد و ارام می گیرد

کافی است نام لاتین کتاب را در گوگل جستجو کنید تا از میزان استقبال جهانی از این کتاب بیشتر مطلع شوید، کتابی که به همه و به خصوص خانمها کمک می کند که رابطه های نزدیک و شخصی شان را جوری دیگر سامان دهند.

 

بهترین روش برای ابراز خشم

خشم یکی از دردناک ترین هیجانات ماست و به دشواری می توان آن را عاقلانه ابراز کرد.خشم علامت مهمی است که باید به آن توجه کرد و احترام گذاشت.مشکل اینجاست که احساس خشم به ما نمی گوید ایراد کار کجاست یا چه کار کنیم که اوضاع بهتر شود. این کتاب می خواهد به خوانندگان کمک کند که نه تنها علت اصلی خشم شان بلکه روش ابراز آن را هم تغییر دهند

مقابله با خشم سبب می شود در روابط مان به صمیمت، عزت نفس، نشاط و سرزندگی دست یابیم واین کتاب به خوانندگان می آموزد که بر روابط شان مسلط باشند و در نقش خود تجدید نظر کنند و ترغیبشان می کند تا این مسیر دشوار را طی کنند.

نویسنده در مقدمه آورده است

در پایان یکی از سخنرانی هایم، زن 73 ساله ای نزد من آمد و مادر 95 ساله اش را به من معرفی کرد. دست شان در دست هم بود، دختر به من گفت، آنها بیست سال با هم حرف نزده بودند، تا آنکه کتاب مرا خواندند و با هم آشتی کردند. این ماجرا در کنار ماجراهای دیگر، همواره در ذهن من است که شغل نویسندگی ، به رغم دشواری ها و فراز و فرودهایش، شغل با ارزشی است .بله خوانندگان به من نشام دادند که این کتاب به راستی می تواند زندگی شان را تغییر دهد.