«هنر خوب زندگی کردن»
به روایت عادل فردوسی‌پور
چطور باخت را به برد تبدیل کنیم؟
آیا از صف صندوق سوپر مارکت، انتظار در مطب دندان‌پزشکی و گیر کردن پشت ترافیک در بزرگراه متنفرید؟ به جای به‌هم ریختن، در نظر داشته باشید: اگر این تلاطم بیهوده روح و جسم‌تان را نخورد، یک سال بیشتر عمر خواهید کرد. این یک سال اضافه تمام زمان‌هایی را که در صف گذرانده‌اید، جبران خواهد کرد.
می‌توانید خودتان را تغییر بدهید، اما بقیه را نه
یکی از قانون‌های طلایی برای رسیدن به زندگی خوب این است: «از قرار گرفتن در موقعیت‌هایی که در آن مجبور به ایجاد تغییر در سایرین هستید، بپرهیزید.» فقط با کسانی کار کنید که دوست‌شان دارید و مورد اعتماد شما هستند. خوب است که فقط با افراد مورد اعتمادتان سروکار داشته باشید و هرکسی جز آن‌ها را از زندگی‌تان دور بیندازید.
کاری که می‌توانید انجام دهید، نه کاری که آرزویش را دارید
از بین کسانی که که به دنبال ندای درون‌شان رفته‌اند، فقط نمونه‌های موفق را می‌بینیم. چنین داستان‌های الهام‌بخشی موضوع بیوگرافی‌ها، مصاحبه‌ها و فیلم‌های مستند بی‌شماری بوده است. اما چیزی که نمی‌بینیم تعداد بی‌نهایت بیشتر شکست خورده‌هاست. پس به ندای درونی‌تان گوش ندهید.
عادل فردوسی‌پور در استودیوی ضبط
book
درباره کتاب هنر خوب زندگی کردن:
همان‌گونه که در کتاب هنر شفاف اندیشیدن «رولف دوبلی» با خطاهای ذهنی آشنا شدید، در این کتاب با ۵۲ «ابزار ذهنی» آشنا می‌شوید تا با کمک آن‌ها تصمیمات بهتر و هوشمندانه‌تری بگیرید و مسیرتان به سمت «زندگی خوب‌تر» را هموارتر کنید.
کتاب هنر خوب زندگی کردن را برای اولین بار با صدای عادل فردوسی پور در فیدیبو بشنوید.
قیمت خرید: 28,000 تومان
- برای خرید کتاب روی گزینه پرداخت کلیک کنید.
- وارد حساب کاربریتان در فیدیبو شوید یا حساب کاربری بسازید.
- به صفحه پرداخت آنلاین بروید و مبلغ کتاب را پرداخت کنید.
- کتاب صوتی به صورت خودکار در کتابخانه شما قرار می‌گیرد.
- برای گوش دادن به کتاب لازم است اپلیکیشن فیدیبو را نصب کنید.