خوش حال با کتاب
logo
هفتم تا بیست و پنجم مهر‌ماه
با کد تخفیف off70
discount badge

برای داشتن حال خوب
همین حالا دست به کار شو!

داشتن حال خوب حق همه ماست. وقتشه که وسط این جهان کرونا زده و قاطی موج‌ خبرهای بد، حقمون رو بگیریم. ما توی فیدیبو کنارتون هستیم تا یه حال خوب با هم داشته باشیم. برای همین بیش از صد کتاب حال خوب کن رو در موضوعات مختلف آماده کردیم که با خوندنش می‌تونیم یه قدم بیشتر به داشتن حال خوب نزدیک بشیم! هفتم تا شانزده مهر ماه فرصت استثنایی دریافت این کتاب‌ها با 70 درصد تخفیفه! هم‌قدم شو تا حال خوبمون رو بسازیم!

با کد تخفیف: off70
discountBadge
logologo

از زندگی لذت ببر!

«زندگی فقط یکباره!» این واقعیت ساده رو گاهی باید به خودمون یادآوری کنیم و اینکه برای لذت بردن از این فرصت کوتاه لازم نیست حتما کارهای بزرگ و پیچیده انجام بدیم. در این لیست‌ کتابهایی رو پیدا می‌کنید که به ما کمک می‌کنند، چطوری از زندگی بیشتر لذت ببریم!

logologo

یک قدم رو به جلو

تنها راه موفقیت همینه: فقط یه کم بیش‌تر از دیروزت تلاش کن. برای داشتن حال خوب لازم نیست یه پروژه بزرگ راه بندازی یا تصمیمی خارق‌العاده بگیری. کافیه فقط یه کم بهتر از دیروزت باشی و یه قدم کوچیک برداری. این کتاب‌ها توی این راه کمکتون می‌کنن.

logologo

داستان‌های حال خوب کن!

لذت غرق شدن در دنیای یه داستان یا رمان لذتیه که هرگز فراموش نمی‌کنید. خیلی از داستان‌ها و رمان‌ها هستند که تا مدت‌ها بعد از خوندنشون حال بهتری داریم. از لیست زیر می‌تونید مجموعه‌ای از این داستان‌ها و رمان‌ها رو پیدا کنید.

logo

دانلود رایگان اپلیکیشن و دسترسی به هزاران کتاب و تخفیف‌های متنوع

fidibo app

حال خوب با منصور ضابطیان

با همکاری منصور ضابطیان عزیز هر روز پیشنهاد‌های حال خوب کن زیادی شامل فیلم و موسیقی توی اینستاگرام فیدیبو براتون آماده کردیم! اینستاگرام فیدیبو رو دنبال کنید تا این‌ پیشنهادهای جذاب رو از دست ندید.

instagram
با کد تخفیف: off70
discountBadge