در کمتر از ۲۰ دقیقه زندگی خود را متحول کنید

وقتی از وارن بافت، موفق‌ترین سرمایه‌گذار قرن بیستم و سومین میلیاردر جهان درسال ۲۰۱۷، درباره رمز موفقیت و ثروتش پرسیدند گفت روزانه ۵۰۰ صفحه کتاب می‌خواند تا در زندگی‌اش به روز و دقیق باشد. اما اگر شما روزانه ۸ ساعت کار کنید، احتمالا وقت بسیار کمی برای مطالعه دارید و هیچوقت نمی‌توانید ۵۰۰ صفحه کتاب را در یک روز بخوانید. پس بهترین روش این است که از مزایا و فواید خواندن کتاب، بدون اختصاص دادن وقت زیادی به آن بهره ببرید. فیدیبو، اپلیکیشن کتابخوانی که بیش از ۲۶ هزار کتاب با موضوعات مختلف را دربردارد، این کار را برای شما ساده کرده است. در این اپلیکیشن شما به کتاب‌هایی با عنوان «میکروبوک» دسترسی دارید که اطلاعات مهم بهترین کتاب‌های غیرداستانی جهان را به صورتی خلاصه، به‌یادماندنی و قابل درک در اختیارتان می‌گذارد. ویژگی مهم میکروبوک‌ها این است که در کمتر از ۲۰ دقیقه چکیده‌ای قابل استفاده و مفید از کتاب‌های حجیم را به شما ارائه می‌دهد تا اگر از سوژه کتاب خوشتان آمد نسخه کامل کتاب را بخوانید و اگر احساس کردید همین میزان اطلاعات کافی است، از خواندن نسخه کتاب اصلی بی‌نیاز شوید. با ما همراه باشید تا با بهترین و پرفروش‌ترین میکروبوک‌های ترجمه شده آشنا شوید.

دانلود کتاب‌ها

کتاب شماره ۱

۱۳ کاری که افراد با روحیه قوی انجام نمی‌دهند

آیا درگیر غلبه بر شکست‌های خود هستید؟ یا در حال دست و پنجه نرم کردن با اتفاقاتی که خارج از کنترل شما هستند؟ گذر کردن از این موانع می‌تواند تأثیر بسیار عمیقی بر زندگی روزمره شما بگذارد. نویسنده این کتاب، امی مورین، تجربه رونکاوی خود با موفق‌ترین بیمارانش در پشت سر گذاشتن این سختی‌ها را در این کتاب با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته است.

دانلود کتاب‌ها

کتاب شماره ۲

پایان اضطراب، شروع زندگی

آیا هیچوقت به این فکر کرده‌اید که چرا اضطراب و نگرانی‌تان در خصوص بعضی مسائل تمام نمی‌شود؟ انگار هر چقدر سخت‌تر برای مقابله با آن تلاش کنید، استرس‌ بیشتر در وجودتان جا خوش می‌کند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید با پیدا کردن منبع و ریشه استرس در وجودتان، می‌توانید یکبار برای همیشه به این اضطراب دائمی پایان دهید. دیل کارنگی، نویسنده این کتاب، فرمولی به شما آموزش می‎‌دهد که به وسیله آن می‌توانید بر افکار و شرایط استرس‌آور غلبه کنید.

دانلود کتاب‌ها

کتاب شماره ۳

پدر پولدار، پدر بی پول

برای مایی که هیچوقت نه در مدرسه و نه در خانه آموزش‌ درستی در خصوص مسائل مالی و اقتصادی ندیده‌ایم و همیشه پولمان را بر اساس نیاز و نه بر اساس قاعده و منطق خرج کرده‌ایم، خواندن کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول از نان شب هم واجبتر است. کتابی که همیشه در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های آمریکا بوده و گام‌های عملی برای رسیدن به استقلال مالی و ایجاد ثروت شخصی را شرح می‌دهد.

دانلود کتاب‌ها

کتاب شماره ۴

هفت عادت مردمان مؤثر

کتاب «هفت عادت مردمان مؤثر» یکی از بهترین کتاب‌های خودآموزی است که اصول اثربخشی در زندگی شخصی و حرفه‌ای را به شما آموزش می‌دهد. این کتاب با این رویکرد نوشته شده که اصول مهم زندگی را به عادت زندگی شما تبدیل کند تا در مسیر موفقیت قرار بگیرید. پس هر کس که به دنبال پیشرفت فردی و مدیریت زندگی خود است باید این کتاب را بخواند.

دانلود کتاب‌ها

کتاب شماره ۵

اثر مرکب

«زندگی شما تا وقتی عادت‌های روتین روزانه‌تان را تغییر ندهید، تغییر نمی‌کند. راز موفقیت شما در زندگی روزمره‌تان نهفته است.» این جمله‌ای است که دارن هاردی، نویسنده کتاب «اثر مرکب» گفته است. جمله‌ای که تا حدی موضوع و هدف مهمترین کتابش یعنی «اثر مرکب» را برای مخاطب مشخص می‌کند. این کتاب به شما نشان می‌دهد تغییرات پایدار در زندگی به کوچکترین تصمیمات شما مرتبط است و نبای آنها را دست کم بگیرید.

دانلود کتاب‌ها

کتابخانه‌ای در جیب شما

با بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب صوتی و الکترونیک
اپلیکیشن فیدیبو رو دانلود کن و
وقت‌های مرده‌ات را زنده کن ;)

دانلود کتاب از اپلیکیشن فیدیبو

اگر تا به حال از فیدیبو خرید نکرده‌اید می‌توانید در خرید اول، ۲۰ درصد تخفیف بدون محدودیت بگیرید.
کد تخفیف: hifidibo