دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی گل آبی سلام! کتاب صوتی

کتاب صوتی گل آبی سلام!
نگاهی بر روابط شناختی و عاطفی همسران

نسخه الکترونیک کتاب صوتی گل آبی سلام! به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه کتاب صوتی گل آبی سلام! را رایگان بشنوید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب صوتی گل آبی سلام!

«زنم حرف مرا نمی‌فهمد»…. «شوهرم به من محل نمی‌گذارد»… «ما همدیگر را درک نمی‌کنیم»… این جملات و نظایر آن را بکرّات از همسرانی که با یکدیگر اختلاف دارند می‌شنویم. دنیای عجیبی است: در حالی که به مدد تکنولوژی نوین و وسایل ارتباطی پیشرفته، از تلفن و موبایل گرفته تا کامپیوتر و اینترنت و شبکه‌های مجازی، دو نفر در دو سوی کره زمین به راحتی می‌توانند با هم ارتباط برقرار کنند، بسیاری از زن و شوهرها در یک اطاق و در زیر یک سقف از برقراری ارتباط صحیح و مناسب با هم ناتوانند. آنان نمی‌دانند چگونه نظر خود را به دیگری تفهیم یا منظور طرف مقابل را درک نمایند. بسیاری از زن و شوهرها از زندگی زناشوئی خود ناراضی‌اند چون نمی‌دانند وقتی تنش از راه می‌رسد، برای رفع آن چه باید بکنند. زنان و مردان نه تنها به گونه‌ای متفاوت فکر می‌کنند، بلکه به شکل متفاوت نیز ارتباط برقرار می‌سازند و در احساس، درک، واکنش و نحوه ابراز عشق و علاقه نیز با هم تفاوت‌های بسیار دارند و از همین روست که هر کدام احساس می‌کنند که دیگری درکش نمی‌کند. ارتباط برقرار کردن به ظاهر امری ساده است، دهانمان را باز می‌کنیم و کلماتی را پشت سر هم ردیف می‌نمائیم. در واقع در شرایط عادی و در هنگام شادی، شاید همین‌طور هم باشد ولی در هنگام اختلاف و بحث و جدل یا وقتی تضادی وجود دارد و یا در هنگام عصبانیت، بسیاری از ما نمی‌دانیم چطور گفت‌وگو کنیم و چگونه با طرف مقابل خود ارتباط برقرار نمائیم. در یک چنین شرایطی احتمال بسیار دارد که صحبت‌های یکدیگر را سوء‌تعبیر کرده و ناخواسته و ناخودآگاه آتش اختلاف را دامن بزنیم.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی گل آبی سلام!

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی گل آبی سلام!

این کتاب را به همه کسانی که کتاب صوتی زیاد گوش میکنن توصیه میکنم.صدای گوینده بسیار زیباست و محتوای کتاب را که چگونگی روابط بین زوجین در غالب شعر است را با صدایی بسیار دلنشین به شنونده منتقل میکنه.
در ۱ سال پیش توسط nas...i68 ( | )