پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
تیغ شمشیر

تیغ شمشیر
نخستین‌قانون - کتاب‌اول

نسخه الکترونیک تیغ شمشیر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره تیغ شمشیر

لوگن نه انگشتی، جنگجوی وحشی و بدنام، سرانجام با بداقبالی روبرو می‌شود. در حالی که یک تنه دشمنان زیادی برای خود پدید آورده، چیزی نمانده که به یک جنگجوی مرده تبدیل شود و پشت سرش چیزی بجز ترانه‌های ناخوشایند، دوستان مرده و تعداد زیادی دشمن خوشحال باقی نگذارد. نجیب‌زاده جیزال دن لوتار، افسری است خوش قیافه و مجسمه خودخواهی، که در ذهنش چیزی خطرناک‌تر از سرکیسه کردن دوستانش در کارت بازی و رویای برنده شدن در مسابقه شمشیر بازی راه نیافته است. ولی جنگی در پیش است و قوانین میدان جنگ در سرزمین سرد شمالی، خونبار و متفاوت با مسابقه شمشیر بازی است. بازپرس، گلوکتا، افلیجی است که شکنجه‌گر شده و هیچ‌چیز را بیش از بازگشت لوتار به خانه در یک تابوت، دوست ندارد. ولی هرچه نباشد، گلوتا از همه بیزار است و تکه پاره کردن خائنین سرزمین‌های متحد و اعتراف گرفتن از آن‌ها، جای زیادی برای دوستی با او باقی نمی‌گذارد. رد قتل‌های پی‌در پی می‌توانند او را مستقیم به قلب پوسیده حکومت راهنمایی کنند، البته اگر آن‌قدر زنده بماند که بتواند این رد را دنبال کند. در این هنگام، بیاز جادوگر وارد می‌شود. مردی با سرطاس که زود به خشم می‌آید و شاگردی رقت‌انگیز دارد. آیا او واقعا نخستین ساحران است، یا یک شیاد متقلب، ولی هرچه هست می‌تواند زندگی لوگن، جیزال و گلوکتا را کاملا با مشکل روبرو کند. دسیسه‌های مرگبار آشکار می‌شوند، حساب‌های قدیمی آماده برای تسویه شدن هستند و مرز بین قهرمان و تبهکار آن‌قدر باریک است که می‌تواند به خون‌ریزی بینجامد.

ادامه...

مشخصات تیغ شمشیر

بخشی از تیغ شمشیر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره تیغ شمشیر

هه😏😒 بازم یک کتاب، با یک قیمت زیاد از انتشارات کتابسرای تندیس..😏 می شه لطفا این انتشارات دلیل گرون بودن کتاب هاش رو بیان کنه؟ فکر می کنم این حق مردم باشه که بدونن. البته این پیام خیلی شبیه پیام یکی دیگر از دوستان هست که در مورد یکی دیگه از کتاب های این انتشارات نوشته بودن و از فیدیبو خواستار شده بودن که جواب این سوال رو بده. اما فیدیبو گفته بود دست ما نیست و انتشاراتی ها خودشون قیمت می تعیین می کنن. حالا می شه شما به این سوال جواب بدین نشر کتابسرای تندیس؟!😒😏 می دونم به این سوال هیچ جوابی داده نمی شه و شاید در نهایت حتی این پیام هم پاک بشه... ولی واقعا سوال مهمیه....
در ۲ ماه پیش توسط 930...750 ( | )
یه نسخه دیگه دقیقا همین کتاب و همین مترجم و همین ناشر توی فروشگاه موجوده ولی با یه قیمت دیگه! قضیه چیه
در ۲ ماه پیش توسط امیرعلی رجایی ( | )
الان تکلیف اونایی که ۵۰ تومن داده بودن همینو خریدن چی می‌شه؟ این نشر چی کار داره می‌کنه واقعا...
در ۲ ماه پیش توسط عماد ( | )
یک نسخه دیگه از همین کتاب با قیمت متفاوت موجوده
در ۲ ماه پیش توسط Armin tahmasbi ( | )
یک مجموعه فوق العاده دارک فانتزی، کسانی که مجموعه نغمه آتش و یخ را دوست داشتند، از این مجموعه هم لذت ببرند.
در ۲ ماه پیش توسط فاطمه موسوی ( | )
  • ۱
  • ۲
  • بعدی ›
  • آخرین ››