پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
آشنایی با شیوه‌ی درس خواندن و خوب آموختن

آشنایی با شیوه‌ی درس خواندن و خوب آموختن
با استفاده از مفاهیم و ابزارهای تفکر انتقادی

نسخه الکترونیک آشنایی با شیوه‌ی درس خواندن و خوب آموختن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره آشنایی با شیوه‌ی درس خواندن و خوب آموختن

این کتاب نه تنها برای دانش‌جویان و درس‌آموزان، که برای مدیران و استادان دانشگاه هم تنظیم شده تا به همه‌ی ما یادآوری کند مطالعه‌ی قاعده‌مند رشته‌های درسی در کُنه خود به چه معناست. آموزش نوعی کار فکری است و ما قصد نداشته‌ایم آموزش را از کار فکری تهی کنیم ـ چنین کاری درحکم توهین به شعور مخاطبان این کتاب می‌بود. برعکس: هدف این کتاب سهل‌الوصول‌تر کردن، کاربردی‌تر کردن و درونی‌تر کردن کار فکری در امر آموزش و یادگیری عمیق است. هدفش تشویق یادگیری مادام‌العمر است و تلاش برای تحقق آرمانی دیرپا: آموزش ذهن آزاداندیش. ذهنی که پرسشگر است، کاوش می‌کند، و به‌واسطه‌ی اِشراف بر خود، پشتکار فکری، و ابزارهای یادگیری، بر اشکال مختلف دانش احاطه پیدا می‌کند. آرمانی که کسانی چون جان‌هنری نیومن، برتراند راسل و آلبرت اینشتین هریک به شیوه‌ی خود در پی آن بودند، و نزد نویسندگان این کتاب هر سه شیوه به یک اندازه معتبر و شایسته‌ی تحسین است. مقصود ما پاسخ دادن به تمام پرسش‌ها در این زمینه نبوده؛ بلکه تنها کوشیده‌ایم این پرسش‌ها را در چشم‌اندازی واضح قرار دهیم.

ادامه...

مشخصات آشنایی با شیوه‌ی درس خواندن و خوب آموختن

  • ناشر نشر اختران
  • تاریخ نشر ۱۳۹۸/۱۰/۰۱
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.67 مگابایت
  • تعداد صفحات ۸۴ صفحه
  • شابک

بخشی از آشنایی با شیوه‌ی درس خواندن و خوب آموختن

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره آشنایی با شیوه‌ی درس خواندن و خوب آموختن