از قیطریه تا اورنج کانتی
Loading

چند لحظه ...
پادکست پاداش کتاب صوتی

پادکست پاداش
بهادر مالکی

نسخه الکترونیک پادکست پاداش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره پادکست پاداش

نویسنده: دان آریلی خلاصه: محمد ابراهیم عطارزاده روایت: بهادر مالکی ما روزانه در تلاش هستیم تا انگیزه خود، اطرافیانمان، همکاران و کارمندان خود را افزایش بدهیم. به همین دلیل شاید همه ما به نوعی محرک‌های خود و اجتماع به شمار می‌رویم. از راضی کردن خودمان برای ورزش روزانه تا هدایت همکارانمان برای انجام یک پروژه جدید، نقش ما به عنوان افراد محرک درونی و یا بیرونی، بسیار شگفت‌انگیز می‌باشد. اما با وجود همه این ها، «انگیزه» و ریشه های آن همچنان برای ما اسرار آمیز است؛ به نحوی که با افزایش تلاش ما برای برانگیختن خود و یا دیگران برای انجام امور مختلف،‌ پیچیدگی این پدیده بیشتر برای ما درک می‌شود. کتاب پاداش پژوهشی در زمینه درک بهتر پدید «انگیزه» و نا‌آگاهی ما درباره شیوه کارکرد آن می‌باشد. این کتاب تلاش می‌کند تا با نمونه هایی از دنیای واقعی، پژوهش های علمی و حرفه‌ای ، دریچه‌ای از آگاهی را درباره این موضوع گشوده و ما را در افزایش انگیزه خودمان، دوستانمان و همه افرادی که به نوعی با آن‌ها در ارتباط هستیم یاری نماید.

ادامه...

مشخصات پادکست پاداش

نظرات کاربران درباره پادکست پاداش

گوینده افتضاحه، این قدر صداش روی اعصاب بود که نتونستم روی خود کتاب و اطلاعات تمرکز کنم،
در ۵ ماه پیش توسط san...ida ( | )
عالی و مفید ممنون
در ۱ سال پیش توسط mahya bedi ( | )
بحث انگیزه ها و پاداش ها خیلی گسترده ست، مطالب نه کامل بود نه ساخت و پرداخت خوبی داشت، توی این زمان بهتر از این ها رو میشه توضیح داد.
در ۱ سال پیش توسط فریبا خاکپور ( | )
بسیاراموزنده
در ۳ ماه پیش توسط 990...905 ( | )
عالیه
در ۸ ماه پیش توسط 905...146 ( | )