دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
پادکست ویو از اجنبی، وحیده از لهستان کتاب صوتی

پادکست ویو از اجنبی، وحیده از لهستان

نسخه الکترونیک پادکست ویو از اجنبی، وحیده از لهستان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره پادکست ویو از اجنبی، وحیده از لهستان

وحیده از پادکست اجنبی در این قسمت مهمان رادیو دال شده. وحیده چندین ساله که در لهستان زندگی میکنه. همونجا برای خودش پادکستی به نام اجنبی درست کرده که در اون راجع به اتفاقات و تجربیات شخصی خودش صحبت میکنه. در این قسمت راجع به مسیری که طی کرده، روابط و دوستانی که در حین زندگی در خارج ایران برای خودش در داخل ایران پیدا کرده، تاثیر زبان انگلیسی در شکل‌گیری شخصیتش و خیلی موضوعات دیگه صحبت کردیم.

ادامه...

مشخصات پادکست ویو از اجنبی، وحیده از لهستان

نظرات کاربران درباره پادکست ویو از اجنبی، وحیده از لهستان

اولا از تمام کسانی که زحمت میکشن و محتوا تولید میکنن تشکر میکنم، خوب یا بد به هر حال مخاطب خاص خودش رو داره، به نظرم اینکه وحیده جان سعی میکنن شو بازی نکنن و خودشون باشن این خیلی خوبه، ولی من خودم به شخصه وقتی میخوام وقت بذارم و پادکستی گوش کنم یکی از هدفهام یادگیری از تجربه های انسانهای موفق و فوق العاده ای هست که میتونه کمک کنه تا به آگاهی بیشتری برسیم، نه کسایی که هر جور خودشون راحت هست صحبت کنن و تو احساس کنی مثل خودته، اگه مثل خودم بخوام که چرا باید وقت صرف کنم پادکست گوش بدم. (ببخشید وحیده جان ناراحت نشیا عزیزم تو میتونی مثل یه همدم یا هم صحبت خوب برا آدم باشی ولی من فقط هدفم رو گفتم، ضمنا من هم فارغ التحصیل زبانم و متوجه شدم لهجت فوق العادس و خیلی نزدیک به نیتیوه. موفق باشی)
در ۳ ماه پیش توسط 919...712 ( | )