فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

همیشه شوهر

نسخه الکترونیک کتاب همیشه شوهر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
همیشه شوهر

داستایفسکی در این کتاب به موضوع زوال اخلاق و فروپاشی ارزش‌های خانوادگی می‌پردازد. او داستان زنان و مردانی را می‌گوید که با وجود داشتن همسر و خانواده، دل در گرو دیگری دارند و پایبندی‌‎های سنتی به اصول خانواده را زیرپا گذاشته‌اند. داستان سرشار است از نکات و حوادثی که ما را با خلق و خوی مردم روسیه در سده نوزدهم آشنا می‌کند و نویسنده نیز با اشرافی که به جامعه زمان خودش دارد، در ترسیم این حالات رفتاری با مهارت عمل کرده است.
مترجم رمان، در ابتدای این کتاب نوشته است: سبک داستایوسکی، نه سلیس است نه روان و نه زیبا. اما قوی است و محکم و رسا و کاملاً مختص به خود اوست. قیودی که در زبان روسی زیاد استعمال می‌شود در این اثر مخصوصاً زیادتر هستند. این عیوب مخصوصاً در اولین فصل خودنمایی می‌کنند. مانند چند اثر از کارهای اولیه‌اش، ابتدای آن دشوار و سخت است. هر شخصیت، و مخصوصاً پاول پاولوویچ تروسوتسکی با طرز سخن مخصوص به خودش حرف می‌زند، تعبیرات مخصوص به کار می‌برد. لحن کلام و سیاق جمله‌ها مختص بین سال‌های 1860-1880 می‌باشد. لحنی که مخصوصاً در برخی محافل نیمه اشرافی، کارمندان عالی ادارات و ملاکان ولایتی آن زمان به کار می‌رفته است.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات نگاه - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.21 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۷۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب همیشه شوهر در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب همیشه شوهر

دوستان کسی میدونه کدوم ترجمه بهتره؟!
در 1 سال پیش توسط
همیشه شوهر شاهدی است بر اینکه حتی داستایوفسکی هم می تواند اثری ضعیف پدید اورد.
در 4 سال پیش توسط
از همه ی این داستان این چند جمله بس، زشت ترین زشت ها کسی است که احساسات عالی دارد...طبیعت برای زشت ها مادر مهربانی نیست، بل که زن پدر است. زشت را خلق میکند، اما بجای اینکه از او دلسوزی کند ، عذابش می دهد! و این کار شایسته است. در زمان ما در آغوش فشردن ها و اشک های گذشت و رحمت، حتی در اشخاص شریف هم بنتیجه نمی رسد. آنوقت در مورد شما و من چه میشود گفت.
در 5 سال پیش توسط
تراژدی واقعی.تراژدی بدون مبالغه ی زندگی.آدمهای واقعی که با دلایل انسانی انتخابهایشان در مسیر این تراژدی ها می افتند و راهی ندارند به جز ادامه دادن و پایانش راانتظار کشیدن
در 5 سال پیش توسط
نویسنده در این کتاب به گونه ای انسان های متعهد را به استهزائ می گیرد چرا که آن ها همیشه در پوستین های تعهدات خود زندانی هستند واگر این تعهدات از آن ها گرفته شود موجودیت آن ها زیر سوال میرود ( از جمله همیشه شوهران رت که البته ما در ایران با همیشه زن ها بیشتر روبه رو هستیم! ) و در این حال او که خود همواره با تمایلاتش همراه بوده احساح گناه می کند واین احساس او را دچار سرگردانی میکند چرا که به هیچ وجه به نادرست بودن آنچه می کرده معتقد نیست ولی دراوج این تاریکی ای که به سر میبرد او متوجه وجود فرزندش می شود و در آن اندک اوقات چنان در بند زیبایی دلربایانه ی آرمان گرایی تعهدات می افتد که زندگی اش را معنا دار می یابد ولی طولی نمی کشد که این اوقات پایان می پذیرد همان طور که کتاب تمام میشود و ما را همچنان در سوالاتمان باقی می گذارد!!!! ه
در 8 سال پیش توسط