دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
پادکست تکنولوژی های نوین بخش اول کتاب صوتی

پادکست تکنولوژی های نوین بخش اول

نسخه الکترونیک پادکست تکنولوژی های نوین بخش اول به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره پادکست تکنولوژی های نوین بخش اول

در این قسمت دایجست نگاهی می اندازد به تکنولوژی های نوینی که در نیم قرن گذشته تاثیر شگرفی در زندگی ما گذاشته اند و بخش زیادی از زیرساخت های فناوری اختراعات امروزه و آینده ما هستند. در این 3 قسمت سعی می شود تا به 10 عدد از این فناوری ها پرداخته شود و کمی با زبان ساده تر چیستی و چرایی آنها را متوجه شد. در این قسمت 3 تکنولوژی هوش مصنوعی، رایانش ابری و اینترنت اشیاء توضیح داده می شود. اسپانسر این قسمت: شرکت ابر آروان www.arvancloud.com منابع: https://www.heficed.com/blog/ip-address-evolution-ipv4-vs-ipv6-has-ipv5-gone-missing https://www.zdnet.com/article/what-is-the-internet-of-things-everything-you-need-to-know-about-the-iot-right-now/ https://www.leverege.com/blogpost/what-is-iot-simple-explanation https://www.pcmag.com/article/256563/what-is-cloud-computing https://www.workflowwise.com/blog/what-exactly-is-cloud-computing-a-laymans-guide-to-the-cloud https://www.explainthatstuff.com/cloud-computing-introduction.html https://www.globaldots.com/blog/cloud-computing-benefits https://www.smithsonianmag.com/innovation/artificial-intelligence-future-scenarios-180968403 https://medium.com/@vishweshshetty/what-is-machine-learning-in-layman-terms-a-guide-for-non-tech-co-founders-e041cfb0aab2 https://hackernoon.com/a-laymans-guide-to-artificial-intelligence-ai-8a81b372c68d https://medium.com/datadriveninvestor/what-is-ai-a-brief-explanation-for-layman-f79f368702ea https://www.wired.com/insights/2015/01/the-evolution-of-artificial-intelligence/ https://www.knowmail.me/blog/whats-turing-test-ai-pass/ https://www.youtube.com/watch?v=3wLqsRLvV-c

ادامه...

مشخصات پادکست تکنولوژی های نوین بخش اول

نظرات کاربران درباره پادکست تکنولوژی های نوین بخش اول

برای یه کسب و کار کوچک رایانش ابری ممکنه چندان خطرناک و در معرض هک نباشه. اما برای کمپانی های بزرگ اینطور نیست. شما بهتر بود به این نکته هم اشاره می‌کردید و نکته دوم احتمال جاسوسی از افراد یا شرکتهای بزرگ یا سازمانهای با اطلاعات سری یا نظامی از طریق رایانش ابری هست. پس به شدتی که شما اشاره کردین امن نیست.
در ۲ سال پیش توسط نازی میم ( | )