Loading

چند لحظه ...
میکروبوک هنر یادگیری

میکروبوک هنر یادگیری
سفر درونی به سوی عملکرد بهینه

نسخه الکترونیک میکروبوک هنر یادگیری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره میکروبوک هنر یادگیری

کتاب ”هنر یادگیری"، به‌هیچ‌وجه یک کتاب قدیمی نیست. با این حال، در این کتاب از حکمت‌های پیشینیان استفاده شده و به‌طور بسیار نامحسوسی، این حکمت‌ها را وارد زندگی مدرن امروزی ما کرده است. درواقع، زندگی هیچ‌گاه به اندازه‌ی امروز، پرفشار نبوده است، به نحوی که انتظاراتی که از نسل حاضر می‌رود، به صورت تصاعدی رشد می‌کند. وِیتزکین، مجبور شد در سنین بسیار کم با شهرت و آوازه مواجه شود؛ او نه‌تنها مجبور بود یاد بگیرد که در مدت طی کردنِ بحران وجودی، بر پیامدهای شهرتش نیز غلبه کند، بلکه باید این کار را پیش روی رسانه‌‌ها انجام می‌داد. او همه‌ی فشارهایی را که ما در دنیای مدرن با آن روبرو هستیم به‌خوبی می‌شناسد و از‌این‌رو، در جایگاه بسیار خوبی برای مشاوره و راهنمایی ما، در برابر پیچیدگی‌های زندگی روزمره‌مان، قرار دارد. کتاب ”هنر یادگیری“، اهمیت موارد زیر را به ما می‌آموزد: تمرکز بر روی کاری که در دست اجراست. کاری که بدون عشق انجام می‌دهیم. اشتیاق به یادگیری و این‌که این اشتیاق چگونه با خوشحالی شخصی‌مان گره خورده است. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

مشخصات میکروبوک هنر یادگیری

بخشی از میکروبوک هنر یادگیری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره میکروبوک هنر یادگیری